Результати аналітичного дослідження функціонування гендерного механізму в Україні

Презентовано аналіз функціонування гендерного механізму в Україні

23 вересня 2019 року Лабораторія законодавчих ініціатив презентувала результати дослідження щодо функціонування гендерного механізму в Україні.

Аналіз показав, що в Україні вже існує достатньо розвинутий гендерний механізм, і його потрібно лише вдосконалювати. Проведене дослідження також вказує на те, що, попри наявні здобутки, існує низка проблем в роботі інституціональних механізмів для забезпечення гендерної рівності в Україні. Вони потребують уваги Уряду та відповідних рішень. Зокрема, в Україні відсутній спеціальний наглядовий орган, відповідальний за дотримання рівності та протидію дискримінації.

Дослідження було проведене на запит колишнього Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе в рамках проєкту UN Women Ukraine. Новий Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба запевнив, що гендерна рівність продовжує залишатись пріоритетним питанням для Уряду, адже, на його думку, "країна, де поважається гендерна рівність, і де питання рівності, загалом, є одним із ключових – це і є європейська країна". Представлений звіт є відкритим для громадського обговорення та подальшого доопрацювання.

Джерело:

Веб-сайт ГО "Лабораторія законодавчих ініціатив" - https://parlament.org.ua/2019/09/23/prezentatsiya-doslidzhennya-shhodo-funktsionuvannya-gendernogo-mehanizmu-v-ukrayini/

Завантажити прикріплення:

Актуально? Розкажіть друзям!