Уряд затвердив план пріоритетних дій на 2018 рік

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 244-р "Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік"Уряд затвердив план пріоритетних дій на 2018 рік. Рішення прийняте з метою послідовної та комплексної реалізації реформ, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України та Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Планом визначено чіткі кроки щодо прискорення економічного зростання України. Документом, зокрема, передбачено продовження структурних реформ щодо подальшого спрощення умов для ведення бізнесу, розвитку сучасної інфраструктури та реформування державної служби. Заплановані конкретні завдання, спрямовані на подальше проведення медичної та освітньої реформи, реалізації справедливого пенсійного забезпечення громадян, а також реформи децентралізації.

Важливою складовою операційного плану Уряду на 2018 рік є продовження реформ у сфері запобігання та протидії корупції, гарантування принципу верховенства права в Україні.

Уряд продовжуватиме підтримку здатності держави протистояти різним формам зовнішньої агресії, в тому числі, й надалі надаватиме всебічну підтримку розвитку спроможностей Збройних Сил України.

Реалізація операційного плану Уряду на 2018 рік дасть змогу досягнути конкретних цілей, що мають на меті поліпшення усіх аспектів життя українців та стануть основою для продовження капітального ремонту країни у цьому році.

Актуально? Розкажіть друзям!