Підходи до розроблення регіональних програм роботи з талановитою молоддю

Підпунктом 7 пункту 1 Завдань і заходів з виконання Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2013 року № 350, передбачено розроблення регіональних програм роботи з талановитою молоддю, у тому числі з тими, хто взяв участь у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу як головний виконавець зазначеної Державної цільової програми ініціює обговорення загальних підходів, рекомендацій щодо структури, методів, процедур розроблення регіональних програм роботи з талановитою молоддю, орієнтовного змісту їх розділів.

Метою розроблення таких методичних рекомендацій є сприяння місцевим державним адміністраціям у визначенні можливої структури та змісту регіональних програм, підходів до роботи з талановитою молоддю та її залучення на державну службу, пріоритетних заходів щодо реалізації державної молодіжної політики у сфері державної служби.

Пропозиції щодо розроблення регіональних програм роботи з талановитою молоддю просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини

   Опитування

   Які інформаційні джерела використовуєте з метою отримання новин щодо європейської інтеграції України?
   телебачення - 13.2%
   інтернет-видання - 81.6%
   офіційні веб-сайти державних органів - 5.3%
   друковані видання - 0%
   радіопередачі - 0%

   Всього голосів: 38
   Опитування для даного опитування закінчено Ввімкнено: 01 вер. 2016 - 00:00