Відбулась Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови

7 – 8 листопада 2013 року у Національному агентстві України з питань державної служби відбулась Сьома щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови.

Захід відбувся за підтримки Робочої групи «Реформування державного управління» тематичної платформи № 1 «Демократія, належне врядування та стабільність» в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Конференцію відкрили перший заступник Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська, керівник відділу програм співпраці "Належне врядування та демократизація" Представництва Європейського Союзу в Україні Александру Албу, координатор Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України Наталія Кириченко, перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Костянтин Ващенко, директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Всеволод Ченцов.

Проведення конференції об'єднує представників країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна) і дає можливість поділитися досвідом та кращими практиками проведення інституційних реформ та модернізації державної служби в умовах європейської інтеграції.

Протягом першого дня конференції учасники ознайомилися із новими процедурами Європейської Комісії щодо використання інструментів інституційної розбудови та поділилися власним досвідом щодо поточного стану впровадження інструментів Twinning і TAIEX, програм CIB та SIGMA у відповідних країнах. У другій половині першого дня заходу відбулась презентація кращих практик модернізації державної служби в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також представлення досвіду нових країн-членів ЄС у цій сфері.

Під час другого дня проведення заходу представники органів-бенефіціарів презентували практичний досвід впровадження інструменту Twinning у сфері свободи, безпеки та юстиції, телекомунікацій, енергетики та акредитації. Крім того учасники конференції обговорили питання та поділились досвідом щодо підвищення кваліфікації державних службовців у сфері європейської інтеграції.

За результатами роботи пленарних сесій учасники заходу надали пропозиції щодо продовження комплексного посилення інституційної спроможності державних органів влади країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» за допомогою інструментів Twinning і TAIEX та шляхом ефективного впровадження програм CIB та SIGMA та ухвалили відповідну резолюцію.

 

Довідково: Щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови проводиться на постійній основі з 2007 року Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та об’єднує представників країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна).

РЕЗОЛЮЦІЯ СЬОМОЇ ЩОРІЧНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ ІНСТИТУЦІЙНОЇ РОЗБУДОВИ

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини