Відбулася дводенна міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізм, етика та цінності державної служби: досвід країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство»

 18-19 лютого 2016 року у Нацдержслужбі відбулася дводенна міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізм, етика та цінності державної служби: досвід країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство». Захід організовано Нацдержслужбою та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Робочої групи (панелі) «Реформування державного управління» платформи 1 «Демократія, належне врядування та стабільність» ініціативи ЄС «Східне партнерство».

 В рамках заходу відбулося обговорення актуальних питань та впровадження кращого досвіду і практик країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо побудови ефективної, прозорої та відкритої державної служби відповідно до принципів належного врядування та на основі етичних норм і цінностей.

У перший день конференції в рамках панельних дискусій та роботи у секціях учасники мали можливість ознайомитись та обговорити новації Закону України «Про державну службу», обмінятися досвідом і кращими практиками країн ЄС та країн-учасниць ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо об’єктивного добору кадрів та просування по службі, стимулювання доброчесної поведінки та етичності діяльності державних службовців.

Другий день конференції буде присвячено обговоренню питань реформування та професіоналізації державної служби, підвищенню рівня професійної компетентності державних службовців, зокрема з питань запобігання і протидії корупції, в країнах ЄС та країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Під час другого дня конференції виступили Єкатеріна Негру, головний консультант Відділу реформи централізованої системи державного управління Державної Канцелярії Республіки Молдова, Рузанна Хачатрян, начальник відділу зовнішніх зв'язків Ради державної служби Республіки Вірменія, Олександр Лапко, керівник проектів Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони, Франциско Кардона, експерт Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (Норвегія, м. Осло) та Володимир Бойко, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У конференції взяли участь представники країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», працівники служб персоналу органів виконавчої влади України, міжнародних та громадських організацій, вищих навчальних закладів та ЦППКК. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини