Відбулися VIIІ Рішельєвські академічні читання

 22-23 вересня 2016 року в місті Одеса відбулися VIIІ щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Актуальні питання впровадження нового законодавства про державну службу».

Захід був організований Національним агентством України з питань державної служби, Національною академія державного управління при Президентові України та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно з Одеською міською радою у рамках Робочої групи (Панелі) «Реформа державного управління» Тематичної платформи «Демократія, належне врядування та стабільність» ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Метою заходу було обговорення актуальних питань реформування державного управління та державної служби на основі європейських принципів державного управління.

Протягом першого дня конференції у рамках пленарних засідань та роботи у секціях учасники мали можливість обговорити актуальні питання створення професійного політично неупередженого, відповідального інституту державної служби на основі принципів належного врядування та кращого досвіду країн-членів ЄС, перетворення його на ефективний інструмент безперервного і стійкого розвитку держави. Також було обговорено питання посилення ролі вищих навчальних закладів у підготовці професійних кадрів для органів державної влади.

Під час другого дня конференції учасники ознайомилися з результатами роботи трьох секцій, в рамках яких експерти та практики розглянули ключові тенденції та кращі практики реформування державної служби у країнах Східного партнерства, напрями вдосконалення кадрового менеджменту в державних органах, а також актуальні питання магістерської підготовки державних службовців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Крім того, у рамках роботи третьої секції було обговорено проект Стратегії підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції до 2020 року.

Участь у заході взяли представники центральних органів державної влади та вищих навчальних закладів країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», представники країн ЄС та міжнародних організацій, посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, Одеської міської ради, керівники служб управління персоналом міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представники вищих навчальних закладів, центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, представники посольств.

Після завершення конференції учасники заходу отримали сертифікати.

Фотогалерея.

ФОТОМАТЕРІАЛИ.

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини