Відбулося чотирнадцяте засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструмента Twinning в Україні

 20 жовтня 2016 року в Нацдержслужбі відбулось чотирнадцяте засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструмента Twinning в Україні (далі - засідання Робочої групи). 

З вітальною промовою виступив Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко, який зазначив, що реалізація інструмента інституційної розбудови Twinning в Україні є запорукою ефективного започаткування та впровадження стратегічних реформ відповідно до європейських норм та стандартів. Разом з тим, було підкреслено зацікавленість органів державної влади у використанні технічної допомоги в рамках  інструмента Twinning та  ефективній співпраці з європейськими експертами, зокрема зазначено, що наразі Робочий план проектів Twinning включає 61 проект (39 – завершено, 9 – на стадії реалізації та ще 13 проекти перебувають на різних стадіях підготовки).

У свою чергу, Перший Радник, Керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток» Представництва Європейського Союзу в Україні Хуана Мера Кабейо визначила пріоритетні напрями реалізації інструмента Twinning в Україні, а саме: управління державними фінансами, запобігання проявам корупції, реформа державного управління, верховенство права та соціальна сфера.

Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець представила основні результати опрацювання проектних пропозицій, отриманих від органів державної влади у рамках щорічного програмування, а також окреслила поточний стан реалізації проектів Twinning в Україні.

У ході засідання учасниками були розглянуті пропозиції від органів державної влади щодо започаткування нових проектів Twinning, за результатами якого були відібрані проектні пропозиції, що будуть включені до Робочого плану проектів Twinning на 2017 рік.

У засіданні взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінекономрозвитку України, МЗС, Представництва ЄС в Україні та Адміністративного офісу програми Twinning. 

 

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року 

№ 700 "Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning" Нацдержслужба координує впровадження інструмента інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба України є національним координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

ФОТО ГАЛЕРЕЯ

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини