Бібліотека

У посібнику наведено практичні рекомендації щодо застосування положень Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII.

Стане у нагоді службам управління персоналом державних органів, а також буде цікавим широкому колу державних службовців та експертів у сфері публічної адміністрації.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Буклет містить інформацію щодо досвіду Центру в сфері адаптації державної служби до стандартів європейського союзу

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 1

Державна служба країн Східного партнерства: результати порівняльного дослідження реформи державної служби /  [М. Канавець (кер. авт. колективу),  Ю. Лихач, А. Кукуля; за заг. ред. К. Ващенка];  пер. з англ. І. Бєлобратова, А. Домаскіна, О. Рачинська, А. Терех, Ю. Федина. — К. : Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, 2017. — 2-ге видання, доповнене. — 132 c. — ISBN 978-617-7361-26-7

Посібник підготовлено за результатами порівняльного дослідження реформи державної служби Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, проведеного Нацдержслужбою у 2016 році в рамках Робочої групи (Панелі) «Реформа державного управління» Тематичної платформи № 1 «Демократія, належне врядування та стабільність» ініціативи ЄС «Східне партнерство».

У посібнику проаналізовано положення законодавства країн Східного партнерства у сфері державної служби, стратегічні документи щодо її розвитку, заплановані зміни і стан їх впровадження.

Стане у нагоді службам управління персоналом державних органів, а також буде цікавим широкому колу державних службовців та експертам у сфері публічного управління.

 

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Збірка містить роз’яснення національного агентства україни з питань державної служби з питань застосування Закону України «Про державну службу»

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Звіт щодо виконання Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України

 

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Звіт про впровадження в Україні європейських інструментів інституційної розбудови Twinning, TAIEX та програми SIGMA за 2015 рік

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Буклет містить інформацію щодо принципів, правових та організаційних засад забезпечення публічної, професійної, політично неупередженої, ефективної, орієнтованої на громадян державної служби

ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

 

 

Буклет містить інформацію щодо системи антикорупційних органів в Україні

ЗАВАНТАЖИТИ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини

   Опитування

   Які інформаційні джерела використовуєте з метою отримання новин щодо європейської інтеграції України?
   телебачення - 13.2%
   інтернет-видання - 81.6%
   офіційні веб-сайти державних органів - 5.3%
   друковані видання - 0%
   радіопередачі - 0%

   Всього голосів: 38
   Опитування для даного опитування закінчено Ввімкнено: 01 вер. 2016 - 00:00