20-25.03.2017 Експерти ЄС TWINING-проекту досліджували та аналізували систему прикордонного контролю

Протягом тижня 20-25.03.2017 в Адміністрації Державної прикордонної служби України, в рамках першого компоненту проекту Twinning «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів», тривала робота групи експертів Європейського Союзу з прикордонних відомств Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща та Литовської Республіки.

Основна увага європейських експертів була зосереджена на практичній імплементації в Україні оновленої версії спільної інтегрованої моделі аналізу ризиків держав  – членів Європейського Союзу (CommonIntegrated Risk Analysis Model – CIRAM версія 2.0).

Корисним стало проведення спеціалізованого семінару із застосування на практиці методів аналізу ризиків з оцінки реальної ситуації на державному кордоні та її впливу на безпекове середовище.

До заходу, крім офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби, були залучені аналітики Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», Львівського прикордонного загону та Південного регіонального управління.

Очікується, що за результатами комплексного аналізу ризиків європейські експерти запропонують дієві механізми із вдосконалення прикордонної безпеки та зокрема – відомчої системи аналізу ризиків з огляду на стандарти Європейського Союзу. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини

   Опитування

   Які інформаційні джерела використовуєте з метою отримання новин щодо європейської інтеграції України?
   телебачення - 13.2%
   інтернет-видання - 81.6%
   офіційні веб-сайти державних органів - 5.3%
   друковані видання - 0%
   радіопередачі - 0%

   Всього голосів: 38
   Опитування для даного опитування закінчено Ввімкнено: 01 вер. 2016 - 00:00