Завершилося навчання за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців»

21 квітня 2017 року в Національному агентстві України з питань державної служби в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» завершилися семінари-тренінги програми «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для першої групи учасників – представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Упродовж трьох днів учасники навчання активно обговорювали питання щодо впровадження навчальних модулів/тем з ОДГ/ОПЛ для розвитку громадянських компетентностей у державних службовців, обмінювалися досвідом та презентували власні розробки щодо розвитку громадянських компетентностей, які в подальшому будуть використовувати в процесі підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

На урочистому закритті тренінгової програми для першої групи учасників Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Наталія Протасова, завідувач кафедри управління освітою НАДУ при Президентові України, керівник швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU”, підвели підсумки навчання та привітали учасників із успішним завершенням програми.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати тренерів з ОДГ/ОПЛ.

 

Довідково:

Головною метою проекту є підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.

Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, за напрямом «Врядування та відновлення миру». Донором проекту є Швейцарська Конфедерація, а головним виконавцем  проекту – Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія), бенефіціаром – Національне агентство України з питань державної служби.

ФОТОГАЛЕРЕЯ 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини