25.04.2017 року Україна і НАТО проведуть засідання Комісії

Україна і НАТО проведуть засідання Комісії - темою є презентація Річної національної програми співробітництва з Альянсом.


Українську делегацію на засіданні Комісії Україна-НАТО, яка пройде у вівторок, 25 квітня у Брюсселі, представлятиме віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Головним питанням засідання стане презентація українською стороною Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2017 рік, яку 8 квітня 2017 року затвердив своїм указом Президент України Петро Порошенко.

 

Довідково: Річна національна програма під егідою Комісії  Україна – НАТО — документ, що є ключовим інструментом здійснення реформ в Україні за підтримки НАТО, що замінив з 2009 року цільовий річний план дій Україна-НАТО.

РНП на 2017 рік  підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО та оцінювання результатів їх виконання, який був затверджений Президентом України 7 грудня 2016 року № 547/2016. 

 ДЖЕРЕЛО 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини