Відбувся робочий візит експертної місії програми SIGMA

З 17 по 18 травня 2017 року з робочим візитом в Україні перебуває місія експертів програми SIGMA за участю головного радника програми SIGMA з питань організації та функціонування державного управління та державної служби Войцеха Зелінського.

17 травня 2017 року у рамках експертної місії було проведено робоче засідання з метою обговорення пропозицій програми SIGMA до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 23 березня 2017 року № 6227 та розгляду стану виконання Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко у своїй вступній промові окреслив основні досягнення реформи державної служби в Україні та висловив подяку програмі SIGMA за плідну співпрацю.

У свою чергу Войцех Зелінський привітав учасників засідання з річницею впровадження Закону України «Про державну службу». Разом з тим, експертом програми SIGMA було надано пропозиції з питань здійснення оцінки доброчесності державних службовців, а також порядку визначення переможців конкурсу на зайняття вищих посад державної служби категорії А.

Участь у засіданні також взяли представники НАДС, а саме директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Андрій Астапов, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Управління стратегічного планування та аналізу політики Вікторія Дівак та начальник відділу удосконалення законодавства про державну службу Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Наталія Крінська.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу захід відвідала директор Марина Канавець.

 

Довідково: програма SIGMA (SupportforImprovementinGovernanceandManagement  програма підтримки вдосконалення врядування та менеджменту)  один з найпрестижніших аналітичних центрів Європейського Союзу, створений за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу.

 Допомога програми SIGMA у сфері модернізації системи державної адміністрації може надаватися шляхом:

 - здійснення аналізу адміністративних структур;

 - у розробці та впровадженні реформ адміністративної системи;

 - здійснення аналізу запропонованих законопроектів та програм;

 - організація навчання та обміну інформацією;

 - підготовка планів технічної допомоги.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини