Відбулася робоча зустріч з представниками проекту ЄС «Association4U» – «Асоціація для України й для тебе»

19 травня 2017 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулася робоча зустріч з представниками проекту ЄС «Association4U» – «Асоціація для України й для тебе»

Метою зустрічі було узгодження проекту Стратегії підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції до 2020 року та плану заходів щодо її реалізації.

Зустріч організовано Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу на виконання пункту 5 протоколу № 6 засідання Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку від 13 квітня 2017 року.

У ході зустрічі учасники обговорили та висловили свої позиції щодо змісту проекту Стратегії та Плану заходів щодо її реалізації.

За результатами робочої зустрічі її учасники узгодили свої позиції щодо проекту акта та дійшли згоди опрацювати проект Стратегії та план заходів щодо її реалізації і надати відповідні коментарі до них до 25 травня 2017 року.

Від проекту ЄС «Association4U» – «Асоціація для України й для тебе» у нараді взяли участь ключовий експерт з розвитку людських ресурсів Марк Піндер, короткостроковий експерт Марк ван ден Мюзенберг та старший експерт з питань навчання Людмила Черняга.

Довідково:

Проект ЄС «Association4U» – «Асоціація для України й для тебе» фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими міністерствами, які імплементують Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh.

Головна мета Проекту – посилити інституційну спроможність урядових інституцій України з метою забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію.

Проект надає технічну допомогу за чотирма основними напрямами:

  • Наближення законодавства України до законодавства ЄС та впровадження вперше в Україні системи координації та моніторингу законодавчих актів та сертифікованих перекладів.
  • Підготовка кваліфікованих кадрів та реалізація «Програми залучення фахівців» для допомоги галузевим міністерствам у впровадженні Угоди про асоціацію.
  • Посилення міжвідомчої координації між ключовими заінтересованими сторонами щодо стратегічного планування, оцінки регуляторного впливу, аналізу політик та підготовки бюджету на основі політик.

Підготовка та реалізація інформаційних кампаній для підвищення рівня обізнаності українців щодо переваг та викликів, пов’язаних з реформуванням країни в рамках впровадження Угоди про асоціацію.

ФОТОГАЛЕРЕЯ 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини