Уряд унормував питання щодо статусу старост, внісши зміни до постанов Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 590 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Уряд унормував питання щодо статусу старост, внісши зміни до постанов Кабінету Міністрів України.

Так, доповнено коло посадових осіб місцевого самоврядування, які не підлягають атестації, та виключено посаду старости із п'ятої категорії посад органів місцевого самоврядування. Відповідні зміни внесено до Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою КМУ від 26 жовтня 2001 року № 1440 та до постанови КМУ від 26 жовтня 2001 року № 1441 "Про віднесення посад органів місцевого самоврядування до відповідних категорій посад".

Документ розроблений НАДС з метою забезпечення реалізації вимог виконання Закону України від 09 лютого 2017 року № 1848-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища", для усунення суперечності норм підзаконних нормативно-правових актів нормам актів вищої юридичної сили. Реалізація постанови Уряду сприятиме гармонізації діючого законодавства у сфері служби в органах місцевого самоврядування. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини