Робоча зустріч Голови НАДС з представниками Офісу Ради Європи в Україні

02 жовтня 2017 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) відбулась робоча зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка з представниками Офісу Ради Європи в Україні.

Голова НАДС Костянтин Ващенко подякував представникам Офісу Ради Європи в Україні за плідну співпрацю в рамках підготовки проекту Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також підтримку в удосконаленні офіційного веб-сайту НАДС. Крім того, висловив зацікавленість в експертній підтримці з питань розробки вторинного законодавства до законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

У свою чергу Даніель Попеску, керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, Спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації, у своїй промові зазначив, що співпраця з НАДС є важливим компонентом плану діяльності Ради Європи на 2018-2021 роки. Зокрема, ця діяльність буде зосереджена на питаннях забезпечення професіоналізації посадових осіб місцевого самоврядування, запровадження електронної системи управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, а також експертній підтримці реформи децентралізації.

Участь у заході також взяли представники Офісу Ради Європи в Україні Сільвіа Іванова, радник Центру експертизи реформ місцевого самоврядування, Володимир Купрій, експерт  Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», Андрій Гук, менеджер програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» та перший заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Юлія Лихач.  

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини