Відбувся семінар-тренінг для представників вищих навчальних закладів в рамках швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU)

05 жовтня 2017 року в Національному агентстві України з питань державної служби завершилось триденне навчання за модулем «А» програми «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для третьої групи представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Упродовж трьох днів учасники навчання активно обговорювали питання щодо впровадження навчальних модулів/тем з ОДГ/ОПЛ для розвитку громадянських компетентностей у державних службовців, а саме:

  • Сучасні демократії, демократичні суспільства та демократичний уряд, тенденції демократизації державної служби;
  • Формування культури громадянськості засобами ОДГ/ОПЛ. Громадянство, громадянськість і культура громадянськості: кореляція змістового наповнення у західній та вітчизняній науковій думці і практиці;
  • Базові поняття теорії компетентністного підходу в навчанні. Компетентності як результати навчання;
  • Сутність феномена «громадянські компетентності». Визначення переліку громадянських компетентностей для громадянина, державного службовця, науково-педагогічного працівника;
  • Структура і зміст спеціальності «Публічне управління й адміністрування» в контексті ОДГ/ОПЛ.

Також учасники навчання обмінювалися досвідом, працювали в групах, презентували результати групових робіт та складали узагальнений список громадянських компетентностей державних службовців.

Наступний модуль навчання відбудеться в період з 17 жовтня по 19 жовтня 2017 року.

Довідково:

Головною метою проекту є підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.

Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, за напрямом «Врядування та відновлення миру».  Донором проекту є Швейцарська Конфедерація, а головним виконавцем  проекту – Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія), бенефіціаром - Національне агентство України з питань державної служби.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини