Відбулась робоча зустріч Голови НАДС з експертом програми SIGMA

9 жовтня 2017 року  в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) відбулась робоча зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка з головним радником програми SIGMA з питань організації та функціонування державного управління та державної служби Войцеком Зелінськи.

Учасники зустрічі обговорили питання здійснення оцінки стану справ у сфері державного управління, що передбачено Стратегією реформування державного управління на 2016-2020 роки, а також підготовку до проведення конференції спільно з програмою SIGMA.

У заході взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, НАДС  та Центру адаптації державної служби до стандартів  Європейського Союзу.

Довідково: програма SIGMA (Support for Improvement in Governance and Management ― програма підтримки вдосконалення врядування та менеджменту) ― один з найпрестижніших аналітичних центрів Європейського Союзу, створений за ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу.

Допомога програми SIGMA у сфері модернізації системи державної адміністрації може надаватися шляхом:

  • здійснення аналізу адміністративних структур;
  • у розробці та впровадженні реформ адміністративної системи;
  • здійснення аналізу запропонованих законопроектів та програм;
  • організація навчання та обміну інформацією;
  • підготовка планів технічної допомоги.  

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини