Уряд схвалив пакет рішень щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Кабінет міністрів схвалив план виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Стратегію комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки та затвердив національний механізм координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України та ЄС.

Відповідні рішення були підтримані сьогодні на засіданні Уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, ухвалені рішення є необхідними умовами для якісного і своєчасного виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС, а також повинні забезпечити незворотність євроінтеграційного курсу України в рамках внутрішніх процедур і механізмів.

"Тепер у нас максимально буде мінімізована бюрократія і має бути система щодо виконання Угоди", - підкреслила вона.

Також серед схвалених Кабміном євроінтеграційних рішень - утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім того, уряд схвалив низку розпоряджень щодо підписання угоди про фінансування Програми технічного співробітництва 2017 року та угоди про фінансування програми "Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні".

ДЖЕРЕЛО 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини