Семінар-тренінг для представників вищих навчальних закладів в рамках швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU)

14 грудня 2017 року в Національному агентстві України з питань державної служби завершилось шестиденне навчання за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для четвертої групи учасників – представників вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Навчання четвертої групи проходило в період 17-19 жовтня та 12-14 грудня 2017 року.

Впродовж навчання учасники розглянули питання щодо:

  • Навчання демократії та прав людини. Методика викладання ОДГ/ОПЛ для слухачів магістратур «Публічне управління та адміністрування»;
  • Професійних компетентностей, які необхідні викладачам для викладання тем/курсу з ОДГ/ОПЛ;
  • Вдосконалення навчальних програми із формування і розвитку громадянських компетентностей для слухачів магістратур «Публічне управління та адміністрування».

Також учасники навчання обмінювались досвідом, мали можливість працювати в групах та підготували пропозиції щодо громадянських компетентностей державних службовців.

Людмила Паращенко, експерт швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», на урочистому закритті тренінгової програми зазначила, що громадянські компетентності мають стати наскрізною змістовою лінією підготовки державних службовців у рамках магістерських програм. Марина Канавець, директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, підвела підсумки навчання та привітала учасників із успішним завершенням програми.

За результатами навчання учасники отримали свідоцтва тренерів з ОДГ/ОПЛ.

Довідково:

Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, за напрямом «Врядування та відновлення миру».  Донором проекту є Швейцарська Конфедерація, а головним виконавцем  проекту – Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія), бенефіціаром - Національне агентство України з питань державної служби.

Головною метою проекту є підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.

Завантажити фото

Завантажити презентації

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини