Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1013-р "Про схвалення Концепції оптимізації системи центральних органів виконавчої влади"

Уряд схвалив Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, яка визначає керівні принципи організації діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Прийняття такого рішення обумовлено необхідністю посилення інституційної спроможності міністерств щодо стратегічного планування та формування державної політики на основі її ґрунтовного аналізу, забезпечення максимальної ефективності та результативності діяльності центральних органів виконавчої влади з підготовки та реалізації ключових національних реформ, наближення організації системи таких органів до європейських стандартів та кращих європейських практик.

Нагадуємо, що зазначене рішення прийнято в рамках реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів від 24 червня 2016 р. № 474.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини