Координаційна зустріч з представниками посольств та міжнародних програм

28 лютого 2018 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) відбулася координаційна зустріч з представниками посольств та міжнародних програм. Зустріч була організована з метою налагодження ефективної співпраці з міжнародними партнерами в контексті реалізації завдань, визначених Стратегією реформування державного управління України на 2016–2020 роки та подальшого формування ефективної системи державного управління, модернізації державної служби та управління людськими ресурсами.

Зі вступним словом виступив Голова НАДС Костянтин ВАЩЕНКО, який представив стан впровадження реформи державної служби та окреслив пріоритетні напрями діяльності НАДС. Зокрема, було наголошено, що на 2018–2020 роки визначено п’ять стратегічних цілей діяльності, спрямованих на досягнення виконання завдань НАДС, Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та Стратегії реформи державного управління. Серед них – посилення інституційної спроможності служб управління персоналом державних органів; підвищення рівня захищеності права громадян на доступ до державної служби, законних прав та інтересів державних службовців; посилення інституційної спроможності, відкритості та прозорості НАДС у сфері реформування державної служби; формування єдиної дієвої системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування; адаптація державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Перший заступник Голови НАДС Володимир КУПРІЙ презентував пріоритети залучення міжнародної технічної допомоги, які мають зробити суттєвий внесок в реалізацію реформи державного управління та державної служби. Зокрема, було підкреслено, що надана міжнародна допомога має відповідати пріоритетам національних реформ, а раціоналізація допомоги донорів дасть змогу зробити її максимально рентабельною.

Керівник Департаменту з питань демократичного врядування Генерального директорату ІІ – з питань демократії Ради Європи Даніель ПОПЕСКУ представив основні досягнення співпраці з НАДС. Він, зокрема, зазначив, що розроблена спільно Концепція реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка зорієнтована на потреби особистості у професійному розвитку протягом усього життя, сприятиме впровадженню принципів належного врядування.

Керівник тематичної групи «Внутрішні справи та боротьба з корупцією», Група ЄК з підтримки України Френк ПОЛ наголосив, що реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування потребує ефективного використання сучасних технологій та врахування актуальних потреб.

Представники ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» презентували освітній проект «Lingva.Skills», який спрямований на створення   повноцінної системи навчання та тестування рівня володіння мовами для державних службовців усіх рівнів у контексті європейської інтеграції України.

Під час координаційної зустрічі представники програми «U-LEAD з Європою», програми USAID/DOBRE Program, фонду «Східна Європа», проекту «Ґендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» («Жінки ООН» в Україні), Democracy Reporting International в Україні та проекту ЄС «Association4U» – «Асоціація для України й для тебе» представили основні напрямки своєї діяльності та наголосили на актуальності посилення співпраці в контексті реалізації політики європейської інтеграції України.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини