Збірник звітів за результатами оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямком "взаємодія з громадськістю"

У виданні представлено збірку результатів оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямком "взаємодія з громадськістю", які проведені групою експертів з числа представників українських організацій громадянського суспільства, органів державної влади, наукових інститутів та міжнародних організацій. У представленій збірці - резюме результатів оцінок діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різного рівня та різних регіонів.

Видання призначено для державних службовців, дослідників, організацій громадянського суспільства, громадських активістів та програм міжнародної технічної допомоги.

Публікацію було підготовлено в рамках проекту "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Погляди, висновки та рекомендації належать авторам і укладачам цієї збірки і не обов’язково відображають думку Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку ООН або інших агенцій ООН .

ЗАВАНТАЖИТИ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини