Відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України»

14 березня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Державна служба в системі забезпечення національної безпеки України».

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно із філософським факультетом КНУ імені Тараса Шевченка.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися: проректор з наукової роботи КНУ імені Тараса Шевченка Віктор Мартинюк, Голова НАДС Костянтин Ващенко, народні депутати України Сергій Кудлаєнко та Геннадій Ткачук, директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Олег Рафальський, професор кафедри державного управління КНУ імені Тараса Шевченка Тимофій Мотренко, радник Міністра Кабінету Міністрів України Тарас Мельничук, які зазначили про важливість реформування державного управління в контексті забезпечення національної безпеки України.

У своєму виступі Голова НАДС Костянтин Ващенко акцентував увагу на основних досягненнях реформування та модернізації державної служби і наголосив, що реформа державної служби значною мірою визначає успіх інших реформ, результати яких безпосередньо залежать від якості управлінських рішень державних органів.

Костянтин Ващенко зазначив, що НАДС спрямовує свої зусилля на розвиток сучасної професійної та ефективної державної служби шляхом посилення інституційної спроможності служб управління персоналом державних органів; підвищення рівня захищеності права громадян на доступ до державної служби, законних прав та інтересів державних службовців; формування єдиної ефективної системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Учасники круглого столу розглянули питання національної безпеки в контексті реформування державної служби України та обговорили стратегічні напрямки підготовки державних службовців у сучасних умовах.

Участь у заході взяли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, інших органів державної влади, представники закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку магістрів у галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини