Олександра Стародубцева призначено Головою Національного агентства України з питань державної служби

6 листопада 2019 року Кабінет Міністрів України призначив Голову Національного агентства України з питань державної служби.

 

“Уряд призначив керівника Національного агентства з питань державної служби. Ним став Олександр Стародубцев. На мою думку , це порядна, розумна молода людина, з хорошим досвідом, з хорошою освітою, з правильними цінностями”, - сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу за підсумками засідання уряду.

Довідково: Олександр Стародубцев народився в Харкові в 1979 р та закінчив Харківський національний університет "ХПІ" у 2002 р. Після переїзду до Києва працював на фондовому ринку, де зробив кар'єру від фахівця бек-офісу до керуючого партнера української філії мультинаціональної компанії.

Під час Революції Гідності разом з друзями створив громадську ініціативу Відкритий Університету Майдану.

Відразу після революції почав громадський рух за реформування сфери державних закупівель, яка з часом отримала назву «Prozorro». 

У 2015 - 2017 роках приєднався до команди Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в якості директора Департаменту регулювання публічних закупівель. Менш ніж за рік була розроблена нова електронна система, прийняте все необхідне законодавство та всі стейкхолдери були навчені і підготовлені до переходу на повністю електронну систему закупівель.

У 2016 році «Prozorro» була визнана у всьому світі, вигравши кілька світових нагород та стала надихаючим прикладом для інших реформ в Україні.

Останнім часом  займався просуванням реформи державної служби та активно співпрацював з НАДС у якості консультанта із запровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами PoClick (HRMIS).

Закінчив програму МВА в Києво-Могилянській Бізнес-Школі. В 2017-2018 роках проходив навчання в Стенфордському Університеті за програмою Ukrainian Emerging Leaders Program.

Одружений. Виховує сина та доньку.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини