Корупційні схеми: їх кримінально-правова кваліфікація і досудове розслідування

Корупційні схеми: їх кримінально-правова кваліфікація і досудове розслідування / За ред. М.І. Хавронюка.– К. : Москаленко О. М., 2019. – 464 с.

 

Книга є практичним посібником з питань кримінально-правової кваліфікації та досудового розслідування корупційних злочинів і злочинів, пов’язаних з корупцією.

Цю книгу було створено за підтримки Європейського Союзу в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади».

Книга розрахована на детективів Національного антикорупційного бюро України, слідчих Державного бюро розслідування і Національної поліції, прокурорів і суддів, а також адвокатів, посадових та службових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, державних податкової, митної, аудиторської служб, служби фінансового моніторингу та ін. Може бути корисною для студентів і слухачів освітньокваліфікаційного рівня «магістр» за напрямами підготовки «правознавство» і «правоохоронна діяльність», аспірантів та викладачів юридичних вищих закладів освіти, науковців.

Relevant? Tell your friends