Відбулася робоча зустріч щодо підготовки проекту Twinning для Нацкомпослуг України

14 лютого 2014 року відбулася робоча зустріч з представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг стосовно підготовки проекту Twinning «Посилення національної спроможності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг щодо регулювання сектору перероблення та захоронення твердих побутових відходів».

Під час зустрічі було обговорено питання щодо підготовки проекту Twinning, зокрема надано коментарі до першого проекту детального технічного завдання  (Twinning Fiche).

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у зустрічі взяли завідувач сектору координації Twinning Анастасія Терех та головний консультант сектору координації Twinning Євген Коробов.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба України є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини