Відбулася робоча зустріч у рамках проекту Twinning для Рахункової палати України

16 cерпня 2016 року у приміщенні Рахункової палати України відбулась робоча зустріч у рамках проекту Twinning «Підтримка системи зовнішнього контролю державних фінансів в Україні».

Учасники зустрічі внесли зміни до детального технічного завдання (Twinning Fiche)  відповідно до рекомендацій Представництва ЄС в Україні та Адміністративного офісу програми Twinning в Україні, а також обговорили подальші кроки підготовки до реалізації проекту.

У зустрічі взяли участь член Рахункової палати України Василь Невідомий, заступник начальника Управління стратегічного розвитку, аналітики та стандартів – начальник відділу стратегії інституційного розвитку Тетяна Шевченко, начальник Управління міжнародного співробітництва Михайло Толстанов, начальник відділу зв’язків з міжнародними організаціями Управління міжнародного співробітництва Петро Петренко, секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Наталія Старостенко.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла заступник начальника експертно-аналітичного відділу Анастасія Терех. 

Довідково: з 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини