Відбулося засідання з відбору партнерів для реалізації проекту Twinning для Міністерства соціальної політики України

29 вересня 2016 року в Представництві Європейського Союзу в Україні відбулося засідання з відбору проектних пропозицій від країн-членів ЄС, які виявили бажання стати партнерами Міністерства соціальної політики України у реалізації проекту Twinning «Наближення законодавства України до норм і стандартів ЄС у сфері ранньої реабілітації дітей з інвалідністю».

Метою проекту є зміцнення потенціалу України на центральному та місцевому рівнях у розробці та впровадженні системи раннього втручання і реабілітації для дітей-інвалідів та дітей, схильних до ризику інвалідності. Таким чином, передбачається підвищення ролі державного управління з точки зору надання соціальних послуг, включаючи якість, доступність і фінансову стабільність.

Впровадження проекту передбачає підтримку української влади (відповідних служб Міністерства соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я) у розробці та внесенні відповідних змін до національного законодавства.

Під час зустрічі потенційні партнери з Греції та Франції представили досвід впровадження найуспішніших адміністративних практик, які використовуються на центральному та місцевому рівнях в системі організації надання послуг, включаючи раннє втручання та реабілітацію дітей з обмеженими можливостями, а також винесли на розгляд оціночного комітету пропозиції щодо майбутньої співпраці в рамках зазначеного проекту Twinning.

У засіданні взяли участь потенційні керівники та постійні радники проекту від згаданих вище країн, представники Мінсоцполітики, Представництва Європейського Союзу в Україні, а також інші заінтересовані сторони.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяли завідувач сектору проектів міжнародного співробітництва відділу управління проектами Інна Бєлобратова та головний консультант сектору проектів SIGMA та СІВ відділу управління проектами Олена Рачинська.

Довідково: відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні», з 2005 року Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Для належної координації було створено Адміністративний офіс програми, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини