Відбулося засідання Наглядової ради щодо проекту Twinning для Антимонопольного Комітету України

6 жовтня 2016 року в приміщенні Антимонопольного Комітету України відбулось засідання Наглядової Ради проекту Twinning «Підтримка інституційної спроможності Антимонопольного комітету України з проведення досліджень ринків та ефективності застосування конкурентного законодавства з метою наближення до стандартів ЄС», партнерами якого є консорціум країн Німеччини та Литви.

Метою проекту є підвищення прозорості та стабільності політики конкуренції України шляхом подальшого наближення національного законодавства до стандартів Європейського Союзу, покращення охорони правопорядку та пропаганди конкуренції, яка базуватиметься на основі тісної співпраці між органами державної влади, що формують державну політику у сфері конкуренції України та країн-членів ЄС.

Під час зустрічі були представлені заходи, проведені у першому кварталі, а також було обговорено плани на другий квартал. За результатами засідання партнери проекту  Twinning затвердили та підписали квартальний звіт.

У заході участь взяли Державний уповноважений Комітету, керівник проекту Twinning Анна Артеменко,  заступник директора Департаменту – начальник відділу стратегічного аналізу та сприяння розвитку конкуренції Віктор Талах, керівник проекту Twinning від Німеччини Вольф-Дитер Плессінг, постійний радник проекту Twinning Вольфган Якобі, секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Боріс Філіпов та інші.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла заступник начальника експертно-аналітичного відділу Анастасія Терех

 

Довідково: з 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини