Відбулась робоча зустріч з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні

 22 листопада 2016 року відбулась робоча зустріч Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні з метою обговорення питання посилення взаємодії щодо удосконалення системи мовної підготовки державних службовців.

Голова Нацдержслужби у вступній промові зазначив, що одним з найбільш пріоритетних завдань Нацдержслужби залишається реформа державного управління та державної служби. Разом з тим, було зазначено, що необхідною передумовою ефективної реалізації Закону України «Про державну службу» є професійний розвиток державних службовців, зокрема з вивчення іноземної мови.

Радник з питань преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Карен Робблі окреслила пріоритетні напрями діяльності Посольства та Регіонального офісу англійської мови в контексті підвищення кваліфікації з мовної підготовки, зокрема представила основні досягнення реалізації програм і грантів, у тому числі Програми дистанційного навчання англійської мови і професійного розвитку.

Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан підкреслив необхідність узгодження питання щодо сертифікації учасників курсів з вивчення іноземної мови.

У свою чергу, керівник Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони Ове Уруп-Медсен наголосив на необхідності визначення відповідальної установи за реалізацію мовної підготовки державних службовців в Україні та посилення її інституційної спроможності.

Участь у заході також взяли помічник Аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Лілія Шило та директор Центру підвищення кваліфікації з іноземних мов Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Медведєва.

За результатами робочої зустрічі учасниками заходу було досягнуто домовленостей щодо посилення співпраці в організації мовної підготовки, зокрема розроблення спеціалізованих навчальних програм, запровадження дистанційних форм навчання та ефективної системи оцінювання рівня володіння іноземною мовою.

 

ФОТО ГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини

Опитування

Які інформаційні джерела використовуєте з метою отримання новин щодо європейської інтеграції України?
телебачення - 13.2%
інтернет-видання - 81.6%
офіційні веб-сайти державних органів - 5.3%
друковані видання - 0%
радіопередачі - 0%

Всього голосів: 38
Опитування для даного опитування закінчено Ввімкнено: 01 вер. 2016 - 00:00