Укладено Меморандум про співробітництво з Національною академією прокуратури України

03 лютого 2017 року відбулась робоча зустріч керівництва Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу з представниками Національної академії прокуратури.

В ході робочої зустрічі представники сторін обговорили перспективи подальшої спільної роботи та визначили пріоритетні напрями подальшої співпраці.

Від Національної академії прокуратури України на зустрічі були присутні ректор Іван Присяжнюк, проректор Юрій Севрук, начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Наталія Наулік та начальник відділу міжнародних звʼязків Володимир Першин.

Враховуючи важливість взаємовигідного співробітництва та необхідність консолідації зусиль у сфері адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, ефективного використання в Україні інструментів інституціональної  розбудови Європейського Союзу Twinning, TAIEX, SIGMA сторони уклали Меморандум про співробітництво між Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Національною академією прокуратури України.

Відповідно до укладеного документа, у подальшому заплановано спільно організовувати і проводити заходи, зустрічі, семінари, конференції тощо з питань реформи державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у робочій зустрічі взяли участь директор Марина Канавець та перший заступник директора Юлія Лихач. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини