Відбулась робоча зустріч з Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні

10 лютого 2017 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулася робоча зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенка з керівником проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніелем Зайберлінгом.

Зустріч було організовано з метою обговорення пріоритетних напрямів співпраці НАДС та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У вступному слові Голова НАДС Костянтин Ващенко представив основні напрями діяльності НАДС у поточному році, повідомив про внесення змін до Положення про Національне агентство України з питань державної служби (постанова Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року № 48). Крім того, було наголошено, що в контексті прийняття Верховною Радою України Закону від 09 лютого 2017 року № 2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування» у другому читанні та в цілому, особливої актуальності набуває питання підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також надання відповідної методичної допомоги.

У свою чергу, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг підкреслив важливість взаємовигідного партнерства з НАДС під час реалізації спільних заходів в рамках тренінгових програм, а також наголосив на одному з ключових досягнень проекту, зокрема на підготовленому посібнику для керівників служб управління персоналом «Реформа державної служби у питаннях та відповідях». Разом з тим, було висловлено заінтересованість у посиленні подальшого співробітництва.

У робочому засіданні також взяла участь помічник керівника проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Олена Максимова.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяли директор Марина Канавець та заступник начальника відділу управління проектами Інна Бєлобратова.

 

Довідково: Фонд Ганса Зайделя здійснює свою діяльність в Україні в трьох основних сферах: внутрішня безпека, державне управління, розвиток громадянського суспільства.

Основними напрямами роботи Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні у сфері державного управління  є:

  • · сприяння обміну досвідом між співробітниками органів державного і місцевого управління України і Баварії;
  • · допомога у підготовці і підвищенні кваліфікації керівних кадрів державних органів і посадовців органів місцевого самоврядування України;
  • · розробка навчальних курсів і програм підвищення кваліфікації з використанням кращих європейських практик;
  • · «Азбука управління для новопризначених державних службовців».

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини