Відбулося друге засідання наглядової ради проекту Twinning для Міністерства інфраструктури України

31 березня 2017 року у приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося друге засідання наглядової ради проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України у створенні умов для впровадження європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні».

Проект впроваджується спільно з Міністерством транспорту Іспанії, Міжнародною та Іберо-американською фундацією для адміністрування та державної політики (FIIAPP) та Міністерством транспорту та зв`язку Литви.

Впровадження проекту передбачає підвищення ефективності державного управління в умовах реформування залізничного транспорту і розвитку конкуренції відповідно до положень законодавства ЄС.

Учасників засідання привітав заступник директора Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту — начальник відділу розвитку залізничних перевезень, логістики та взаємодії з учасниками ринку Міністерства інфраструктури України Сергій Савіних, який висловив подяку присутнім за надану підтримку у впровадженні проекту Twinning, що сприятиме зміцненню потенціалу Міністерства інфраструктури України у розробці політики для створення конкурентного ринку залізничного транспорту.

Із вітальною промовою також виступила керівник проекту від Королівства Іспанія  Матільде Фернандез Бальбін яка наголосила на важливості співпраці партнерів у рамках проекту з метою його успішної імплементації.

Крім того, постійний радник проекту від Королівства Іспанія  Хосе Антоніо Саміно Наво подякував усім присутнім за співпрацю та представив квартальний звіт проекту, окресливши реалізовані заходи за усіма компонентами та визначивши плани на наступний звітний період.

У засіданні взяли участь молодший керівник проекту від Республіки Литва Робертас Серенас, координатор проектів у сфері транспорту Представництва ЄС в Україні Світлана Дідківська та інші заінтересовані сторони.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла головний консультант сектору координації Twinning відділу управління проектами Юлія Федина. 

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року  № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини