Відбулося четверте засідання наглядової ради проекту Twinning для Державної авіаційної служби України

27 липня 2017 року в приміщенні Державної авіаційної служби України (Державіаслужба) відбулось третє засідання наглядової ради у рамках проекту Twinning «Гармонізація законодавства України в галузі сертифікації аеропортів / аеродромів та льотної придатності України з відповідними нормами та стандартами ЄС».

Проект впроваджується спільно із Державним агентством Іспанії з авіаційної безпеки та спрямовано на підтримку розвитку цивільної авіації України та її інтеграції в транспортну систему ЄС шляхом гармонізації українських правил авіації з відповідним законодавством ЄС у сфері сертифікації аеропортів / аеродромів та льотної придатності повітряних суден, їх деталей та приладів, а також сертифікації проектних і виробничих організацій.

Учасників засідання привітав керівник проекту Twinning від України, Голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук, який висловив подяку європейським експертам за плідну співпрацю та підтримку у сфері розвитку цивільної авіації в Україні відповідно до європейських стандартів. Також він зауважив, що протягом звітного періоду у рамках навчальних візитів та експертних місій, було надано вичерпну інформацію щодо системи навчання для інспекторів відповідно до європейських норм та стандартів.

Із вітальною промовою виступила керівник проекту від Королівства Іспанія Еухенія Льоренс Белтран де Хередіа, яка подякувала українській стороні за активну участь під час експертних місій та навчальних візитів та наголосила на важливості співпраці партнерів у рамках проекту, що сприятиме його успішній імплементації. Також вона представила фінансовий звіт і вказала на те, що за звітний період успішно здійснено всі заплановані заходи.

Постійний радник проекту Twinning Хуан Діаз привітав учасників засідання, висловив подяку усім заінтересованим сторонам за ефективне співробітництво, а також представив квартальний звіт проекту, зокрема окреслив основні результати реалізованих заходів за всіма компонентами проекту та ознайомив присутніх з планами на наступний звітний період.

Участь у засіданні взяли партнери постійного радника проекту Twinning від бенефіціара Леся Григор`єва та Анна Пророченко, що відповідають за реалізацію компонентів А і Б відповідно, секторальний менеджер проектів у сфері транспорту Представництва Європейського Союзу в Україні Світлана Дідківська, представники Державіаслужби та інші.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у засіданні взяла головний консультант сектору координації Twinning відділу управління проектами Юлія Федина. 

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструмента інституціональної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини