Відбулося засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструментів Twinning і ТАІЕХ в Україні

08 грудня 2021 року відбулося засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструментів інституціональної розбудови Twinning і ТАІЕХ в Україні.

У своїй вітальній промові  Голова НАДС Наталія АЛЮШИНА зазначила, що реалізація інструментів інституціональної розбудови Twinning і ТАІЕХ в Україні є запорукою ефективного впровадження стратегічних реформ та адаптації українського законодавства до європейських норм та стандартів.

Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина КАНАВЕЦЬ представила основні результати опрацювання проєктних пропозицій Twinning, отриманих від органів державної влади у рамках цьорічного програмування.

Начальник відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми Twinning Юлія ЄРЧЕНКО представила Робочий план проєктів Twinning в Україні, який включає 74 проєкти (56 проєктів завершено, 4 перебувають на стадії реалізації, 14 проєктів – на стадії підготовки детального технічного завдання Twinning Fiche).

У рамках засідання завідувач сектору проєктів SIGMA відділу забезпечення діяльності  Адміністративного офісу програми Twinning Яна НИКОЛАЄВА та програмний менеджер Представництва Європейського Союзу в Україні Алехандро ЕГЕНШВІЛЛЕР обговорили План залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках інструменту інституціональної розбудови TAIEX на 2022 рік. Також були окреслені результати залучення технічної допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX за 2021 рік.

У засіданні взяли участь представники Представництва ЄС в Україні, НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України.

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проєктів Twinning» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 663) НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2020 р. № 813 «Про затвердження Порядку підготовки, схвалення та виконання плану залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX»,  координацію реалізації інструменту інституціональної розбудови TAIEX в Україні здійснює Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини