КУХ Сергій
Керівництво Європарламенту підтримало переговори про вступ України до ЄС.
Конференція президентів Європейського парламенту публічно підтримала початок переговорів про вступ України в Євросоюз. Відповідну заяву 28 листопада опублікували на сайті Європарламенту після підписання оновленого меморандуму про взаєморозуміння між Європейським парламентом і Верховною Радою.
"Конференція президентів підтверджує свою рішучу підтримку рішення Європейської ради про надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС у 2022 році й вітає позитивну рекомендацію Європейської комісії від 8 листопада 2023 року щодо відкриття переговорів про вступ з Україною", – ідеться в повідомленні.
Також конференція очікує, що цю рекомендацію про початок переговорів підтвердить Європейська рада на її засіданні в грудні, і сподівається, що Україна "продовжить свій конструктивний і амбітний підхід" до проведення необхідних реформ і виконання решти вимог "семи кроків реформ" для початку переговорів про вступ.
"Лідери політичних груп підтверджують свою відданість членству України в ЄС, яке є геостратегічною інвестицією в об'єднану й сильну Європу", – зазначають у заяві.
Конференція президентів підкреслює, що Україна "є й залишатиметься пріоритетом для Європейського парламенту й може розраховувати на невпинні зусилля й відданість у підтримці законних амбіцій і прагнень українського народу".
"Лідери політичних груп із нетерпінням чекають на активізацію співпраці з Верховною Радою у 2024 році, включно з міжкомітетським зустрічами й інформаційними візитами під час виборів до Європейського парламенту та після них", – підсумували автори заяви.
Відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA
12 жовтня 2022 року відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA щодо обговорення Робочої програми на період грудень 2022 року- березень 2024 року.
Відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA
29 квітня 2022 року відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA щодо їх експетної підтримки у питаннях ефективного функціонування інституту державної служби у воєнний та післявоєнний періоди.
Відбулась робоча зустріч з представниками програми SIGMA щодо обговорення стану реалізації реформи державної служби
9 вересня 2021 року відбулась робоча зустріч з Головою програми SIGMA Грегором Вірантом, лідером професійної команди з питань державної служби та управління персоналом програми SIGMA Лехом Марцінковські та регіональним менеджером програми SIGMA щодо Європейської політики сусідства та менеджером з питань України Мартіншем Кріевіншем щодо стану реалізації реформи державної служби.
Відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA
Відбулась робоча зустріч з представниками Програми SIGMA щодо обговорення питань реформи оплати праці.
Відбулась робоча зустріч національних контактних осіб з питань координації інструменту Twinning «Twinning beyond 2020»
Відбулась робоча зустріч національних контактних осіб з питань координації інструменту Twinning «Twinning beyond 2020»
Відбулося шосте засідання Наглядового комітету проекту Twinning для Держпродспоживслужби
21 листопада 2023 року в онлайн-режимі відбулося шосте засідання Наглядового комітету проекту Twinning «Наближення національного законодавства України у сфері державного нагляду (контролю) за ГМО у відкритих системах, захисту прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва відповідно до норм і стандартів ЄС» (далі – Проект), бенефіціаром якого виступає Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (далі – Держпродспоживслужба).
Метою Проекту є сприяння усуненню недоліків у сфері державного нагляду (контролю) за дотриманням заходів безпеки та розповсюдження ГМО у відкритих системах, захисту прав на сорти рослин та виробництва насіння та розсади.
Проект впроваджується спільно з органами у сфері фітосанітарії Польщі, Латвії та Нідерландів.
У своїй вітальній промові, в.о. Голови Держпродспоживслужби Сергій Ткачук привітав учасників засідання та окреслив ключові результати, які було досягнуто в рамках останнього звітного періоду. Зокрема, Сергій Ткачук акцентував увагу на потребі в наданні експертної підтримки з метою посилення інституційної спроможності органу.
У свою чергу, до учасників зі вступним словом звернулася Керівниця Проекту від країни-члена ЄС Крістіне Ломакіна, яка наголосила на ефективному співробітництву партнерів, а також висловила сподівання щодо подальшої плідної реалізації Проекту.
Крім того, Керівник сектору сільського господарства Представництва ЄС в Україні Крістіан Бен Хелл під час вітальної частини зазначив про важливість Проекту для Держпродспоживслужби та окреслив основні здобутки за період його реалізації.
Також, Керівник Проекту від країни-бенефіціара Вадим Чайковський звернувся до учасників засідання, зосередивши увагу на успішності Проекту. Керівник Проекту висловив слова вдячності партнерам та представив основні досягнення за останній звітний період.
Під час заходу постійний радник Проекту Модріс Фрікманіс здійснив огляд пріоритетних напрямів діяльності, зазначивши, що в цьому звітному періоді значна увага була приділена законодавчим змінам, а також представив результати реалізованих заходів за звітний період в рамках трьох компонентів. Зокрема, постійний радник Проекту представив результати навчальних візитів до Латвії, Польщі та Нідерландів, наголосивши на досягненнях в рамках проведення аналізу системи лабораторій в Україні. В свою чергу, Модріс Фрікманіс презентував план пролонгації Проекту, окресливши основні заходи та місії.
Зі свого боку, Менеджер Проекту Леа Грайслер представила квартальний фінансовий звіт та інформацію про комунікаційну діяльність в межах Проекту.
У ході засідання експертами та партнерами Проекту було обговорено та схвалено квартальний звіт № 7 та робочий план на наступний звітний період.
У заході взяли участь експерти Проекту від країн-членів ЄС, представники Представництва ЄС в Україні та Держпродспоживслужби.
Від Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС участь у заході взяла завідувач сектору координації Twinning відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми Twinning Олена Гончарук.
Довідково: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 663) НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning і TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
Вакансії
Головний консультант сектору координації Тwinning відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми Тwinning
- Посадові обов’язки:
- Бере участь у забезпеченні функціонування Адміністративного офісу програми Twinning.
- Бере участь у координації діяльності з використання в Україні інструменту Twinning та підготовки проєктів Twinning.
- Бере участь у експертному, інформаційно-аналітичному, методологічному, організаційному та іншому забезпеченні використання в Україні інструменту Twinning.
- Бере участь у моніторингу стану використання інструменту Twinning.
- Бере участь у щорічному інформуванні державних органів (установ) про можливості залучення технічної допомоги Європейського Союзу у рамках інструменту Twinning.
- Здійснює аналіз, оцінку та узагальнення проєктних пропозицій Twinning, у тому числі з урахуванням спроможності державного органу (установи) реалізовувати проєкт.
- Забезпечує регулярне оновлення на внесення змін до Робочого плану проєктів Twinning.
- Надає консультативно-методичну допомогу у підготовці та реалізації проєктів Twinning, зокрема:
- експертам Європейського Союзу та державним органам (установам) щодо розроблення проєктів детальних технічних завдань проєктів Twinning;
- державним органам у підготовці до участі в оцінці та відборі органів-партнерів проєктів Twinning – установ держав-членів Європейського Союзу;
- партнерам проєкту Twinning щодо розроблення контракту Twinning, зокрема робочого плану та бюджету.
- Аналіз та проведення попередніх консультацій з органами-бенефіціарами щодо проєктних пропозицій (концепцій) Twinning.
- Бере участь як спостерігач у засіданнях з відбору проєктних пропозицій від країн – членів Європейського Союзу, які виявили бажання стати партнерами з реалізації проєкту Twinning.
- Здійснює перевірку якості проєктів детальних технічних завдань проєктів Twinning і проєктів контрактів Twinning щодо відповідності вимогам Європейської Комісії, готує відповідні пропозиції, коментарі та узгоджує вищезазначені документи із Представництвом Європейського Союзу в Україні та державним органом (установою) – бенефіціаром проєкту.
- Погоджує та подає до Представництва Європейського Союзу в Україні для:
- оголошення тендеру - погоджений із заінтересованими державними органами (установами) проєкт детального технічного завдання проєкту Twinning;
- підписання - погоджений із державним органом (установою) проєкт контракту Twinning.
- Контролює та перевіряє готовність державного органу (установи) до реалізації проєкту Twinning, проводить з цією метою моніторинг за два місяці до підписання контракту Twinning, готує пропозиції щодо визначення порядку його проведення.
- Готує за результатами моніторингу висновки про готовність державного органу (установи) до реалізації проєкту та, у разі необхідності, надає практичні рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності з питань підготовки та реалізації проєкту Twinning.
- Здійснює моніторинг стану реалізації проєктів Twinning, у тому числі шляхом участі у щоквартальних засіданнях наглядових рад проєктів, погодження квартальних та підсумкових звітів, проведення інших заходів; висловлює позицію щодо стану реалізації проєктів та надає пропозиції щодо поліпшення роботи для заінтересованих сторін.
- Здійснює постійний моніторинг проєктів Twinning: забезпечує проведення моніторингових місій перед початком впровадження проєкту, щомісячних моніторингових зустрічей з представниками проєктів, опрацювання проєктних звітів, бере участь у засіданнях наглядових рад проєктів Twinning.
- Бере участь у конференціях з нагоди офіційного відкриття/закриття проєктів Twinning.
- Здійснює систематизацію та зберігання документації, пов'язаної з підготовкою та реалізацією проєктів Twinning.
- Надає підтримку постійним радникам проєктів Twinning, у тому числі шляхом надання допомоги у підготовці інформації для постійних радників проєктів Twinning, надання роз’яснень щодо порядку їх перебування в Україні, підтримки у вирішенні візових питань.
- Веде робочі консультації, здійснює комунікацію та забезпечує співпрацю з офіційними особами відповідних Директоратів Європейської Комісії у Брюсселі, Представництва Європейського Союзу в Україні з питань використанням в Україні інструмента Twinning.
- Проводить попередній аналіз пропозицій країн-членів Європейського Союзу щодо їх участі в реалізації проєктів Twinning та консультації з органами-бенефіціарами.
- Здійснює консультаційне та аналітично-правове забезпечення участі органів-бенефіціарів в оцінці та відборі партнерів на виконання проєктів Twinning.
- Здійснює експертно-правову, методологічну, консультаційну підтримку роботи постійних радників проєктів Twinning.
- Веде архів документації щодо підготовки проєктів Twinning (листування з органами державної влади, концепції проєктів Twinning, технічні завдання для рамкових експертів, детальні технічні завдання проєктів Twinning, пропозиції до проєктів Twinning, контракти проєктів Twinning, квартальні та фінальні звіти проєктів Twinning, коментарі до перелічених документів та іншу проміжну документацію).
- Здійснює підготовку оглядових, інформаційних матеріалів для публікації у виданнях Центру та ЗМІ, розміщення на сторінках веб-сайту Центру та подання їх на погодження завідувачу Сектору.
- Готує інформацію щодо стану підготовки і реалізації проєктів Twinning.
- Готує інформаційні, аналітичні матеріали для проведення заходів з питань використання інструменту Twinning (семінарів, тренінгів, круглих столів, конференцій) та подає їх на погодження завідувачу Сектору.
- У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Сектор завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року та досвід роботи у сфері міжнародних відносин і співробітництва.
Вакансії
Головний консультант сектору проєктів міжнародного співробітництва відділу управління проектами
- Посадові обов’язки:
- Бере участь у здійсненні заходів щодо адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу під час реалізації міжнародного співробітництва Центру.
- Бере участь у підготовці та забезпеченні погодження технічних завдань, планів та звітів за результатами співпраці щодо діяльності міжнародних проєктів МТД.
- Бере участь в опрацюванні матеріалів, які надходять від іноземних установ, міжнародних організацій, тощо та підготовці відповідних пропозицій.
- Бере участь у стратегічному плануванні діяльності Центру в рамках покладених на Сектор завдань.
- Підтримує контакти Центру із міжнародними організаціями, іноземними установами та бере участь у заходах у рамках цього співробітництва, їх підготовці та організації у межах компетенції Сектору.
- Допомагає у встановленні взаємодії з міжнародними організаціями – донорами щодо підготовки проєктних документів, технічних завдань та планів реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги.
- Готує, опрацьовує та забезпечує погодження технічних завдань, планів та звітів за результатами діяльності проєктів МТД.
- Здійснює організацію та підготовку зустрічей, нарад, семінарів, тренінгів та інших комунікативних заходів в рамках проєктів МТД.
- Бере участь в організації засідань наглядових рад проєктів МТД.
- Бере участь у межах компетенції у діяльності дво- і багатосторонніх комісій, інших міжнародних організацій, проєктів, програм та інституцій.
- Бере участь у забезпеченні в установленому порядку взаємодії з відповідними міжнародними організаціями та їх представництвами в Україні.
- Бере участь в організації взаємодії з виконавцями проєктів щодо планування діяльності та поточного управління проєктами і забезпеченні відповідності результатів проєктів МТД потребам та пріоритетам Центру і НАДС.
- Готує аналітичні та звітні матеріали щодо поточних проєктів МТД Центру, у тому числі в рамках підготовки квартальних та річних звітів Центру і НАДС.
- Сприяє взаємодії структурних підрозділів НАДС та Центру з проєктами МТД.
- Готує матеріали для розміщення на офіційному веб-сайті Центру, забезпечує їх переклад.
- Бере участь у розробці нормативно-правових та методичних документів НАДС, Центру з питань співпраці з міжнародними проєктами.
- Надає методично-консультативну допомогу з питань співпраці з проєктами МТД та міжнародними програмами.
- Здійснює систематизацію та веде облік документації Сектору.
- У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Сектор завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року та досвід роботи у сфері міжнародних відносин і співробітництва.
Головний консультант сектору співробітництва в рамках НАТО відділу управління проектами
- Посадові обов’язки:
1.Бере участь у здійсненні заходів щодо адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу під час реалізації міжнародного співробітництва Центру.
- Бере участь у розробленні та здійсненні заходів щодо реалізації державної політики в сфері євроатлантичної інтеграції, співробітництва з НАТО.
- Бере участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів у сфері євроатлантичної інтеграції, співробітництва з НАТО, проведенні аналізу та адаптації національного законодавства до нормативних положень НАТО.
- Бере участь у розробленні національних і галузевих програм, концепцій, планів заходів тощо з євроатлантичної інтеграції України.
- Бере участь у розробленні, моніторингу та оцінюванні результатів виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.
- Бере участь у підготовці та забезпеченні погодження технічних завдань, планів та звітів за результатами співпраці щодо діяльності міжнародних проєктів МТД та використання допомоги НАТО.
- Бере участь в опрацюванні матеріалів, які надходять від іноземних установ, міжнародних організацій, тощо та підготовці відповідних пропозицій.
- Бере участь у стратегічному плануванні діяльності Центру в рамках покладених на Сектор завдань.
- Бере участь у забезпеченні в межах компетенції виконання завдань і заходів, визначених річними національними програмами співробітництва Україна-НАТО, іншими нормативно-правовими актами та документами у сфері євроатлантичної інтеграції України.
10. Бере участь у забезпеченні координації Програми Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони (далі - Програма), зокрема у:
- внесенні пропозицій до Плану заходів Програми на відповідний рік
(далі - План);
- організації проведення заходів Програми, визначених Планом;
- організації та проведенні засідань Координаційної групи з питань реалізації Програми;
- забезпеченні міжвідомчої координації між органами державної влади, навчальними закладами та науковими установами сектору безпеки і оборони, залученими до реалізації Програми;
- проведенні оцінки заходів Програми та підготовці пропозицій за результатами оцінки щодо підвищення їх ефективності;
- підготовці аналітичних та звітних матеріалів щодо реалізації Програми;
- внесенні пропозицій щодо підвищення ефективності реалізації Програми;
- проведенні засідань, нарад, робочих груп з питань реалізації заходів Програми.
11. Підтримує контакти Центру із міжнародними організаціями, іноземними установами та бере участь у заходах у рамках цього співробітництва, їх підготовці та організації у межах компетенції Сектору.
12. Допомагає у встановленні взаємодії з міжнародними організаціями – донорами щодо підготовки проєктних документів, технічних завдань та планів реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги.
13. Готує, опрацьовує та забезпечує погодження технічних завдань, планів та звітів за результатами діяльності проєктів МТД.
14. Здійснює організацію та підготовку зустрічей, нарад, семінарів, тренінгів та інших комунікативних заходів в рамках проєктів МТД та співробітництва з НАТО.
15. Бере участь в організації засідань наглядових рад проєктів МТД.
16. Бере участь у межах компетенції у діяльності дво- і багатосторонніх комісій, інших міжнародних організацій, проєктів, програм та інституцій.
17. Бере участь у забезпеченні в установленому порядку взаємодії з відповідними міжнародними організаціями та їх представництвами в Україні.
18. Бере участь в організації взаємодії з виконавцями проєктів щодо планування діяльності та поточного управління проєктами і забезпеченні відповідності результатів проєктів МТД потребам та пріоритетам Центру і НАДС.
19. Готує аналітичні та звітні матеріали щодо поточних проєктів МТД Центру, у тому числі в рамках підготовки квартальних та річних звітів Центру і НАДС.
20. Сприяє взаємодії структурних підрозділів НАДС та Центру з проєктами МТД та в рамках співробітництва з НАТО.
21. Готує інформаційно-аналітичні довідки, матеріали (у т. ч. до засідань двосторонніх органів з питань співробітництва між Україною та НАТО).
22. Готує матеріали для розміщення на офіційному веб-сайті Центру, забезпечує їх переклад.
23. Бере участь у розробці нормативно-правових та методичних документів НАДС, Центру з питань співпраці з міжнародними проєктами.
24. Надає методично-консультативну допомогу з питань співпраці з проєктами МТД, міжнародними програмами та використання допомоги НАТО.
25. Здійснює систематизацію та веде облік документації Сектору.
26. У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Сектор завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року та досвід роботи у сфері міжнародних відносин і співробітництва.
Головний консультант відділу сприяння впровадженню нових стандартів і процедур діяльності центральних органів виконавчої влади
- Посадові обов’язки:
- Бере участь у підготовці пропозицій щодо формування державної політики та розробленні проєктів нормативно-правових актів у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, їх адаптації до стандартів Європейського Союзу, проведенні реформи державного управління і розвитку державних інституцій у контексті європейської інтеграції України.
- Бере участь у розробленні проєктів законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань, що відносяться до сфери компетенції Відділу.
- Здійснює пошук та узагальнення інформації щодо міжнародного досвіду та кращих практик у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
- Аналізує та готує інформаційно-аналітичні матеріали щодо міжнародного досвіду і кращих практик за напрямами діяльності Відділу.
- Готує документи і матеріали, необхідні для роботи начальника Відділу та його заступника.
- За дорученням начальника Відділу та його заступника складає листи, запити, інші документи, готує відповіді авторам листів.
- Надає консультативну допомогу працівникам Центру та держаним органам (установам) з питань, що відносяться до сфери компетенції Відділу.
- Виконує роботу з підготовки засідань і нарад, які проводить начальник Відділу та його заступник (збирає необхідні матеріали, повідомляє учасників про час і місце проведення, порядок денний тощо).
- Бере участь в організації та проведенні комунікативних заходів з питань, що відносяться до сфери компетенції Центру.
- Забезпечує своєчасну та якісну обробку інформаційних, аналітичних та звітних матеріалів, що відносяться до компетенції Відділу.
- У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Відділ завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року.
Головний консультант відділу публікацій
Посадові обов’язки:
- Аналізує та готує інформаційно-аналітичні матеріали щодо міжнародного досвіду і кращих практик за напрямами діяльності Відділу.
- Готує документи і матеріали, необхідні для роботи начальника Відділу та його заступника.
- За дорученням начальника Відділу та його заступника складає листи, запити, інші документи, готує відповіді авторам листів.
- Надає консультативну допомогу працівникам Центру та держаним органам (установам) з питань, що відносяться до сфери компетенції Відділу.
- Виконує роботу з підготовки засідань і нарад, які проводить начальник Відділу та його заступник (збирає необхідні матеріали, повідомляє учасників про час і місце проведення, порядок денний тощо).
- Бере участь в організації та проведенні семінарів, тренінгів, конференцій та інших комунікативних заходів з питань, що відносяться до сфери компетенції Центру.
- Бере участь у підготовці пропозицій щодо формування та реалізації єдиної державної політики у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, їх адаптації до стандартів Європейського Союзу.
- Виготовляє скетч-макети, ескізи та їх комп’ютерне макетування.
- Готує оригінал-макети до друку, здійсненює комп’ютерної верстки.
- Розробляє графічні дизайни-макети, обробляє графічні зображення, ілюстрації, друковану продукцію.
- Виробляє та здійснює монтаж відео- та мультимедійних матеріалів у межах своєї компетенції.
- Формує, розміщує та оновлює інформацію на веб-сайті Центру у межах своєї компетенції.
- Бере участь в організації та проведенні круглих столів, семінарів, конференцій, виставок та інших заходів, в тому числі міжнародних, у межах своєї компетенції.
- Висвітлює у ЗМІ інформацію про заходи Центру у межах своєї компетенції.
- Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що відносяться до сфери компетенції Відділу, відповідно до завдань та напрямів діяльності НАДС і Центру.
- Забезпечує своєчасну та якісну обробку інформаційних, аналітичних та звітних матеріалів, що відносяться до компетенції Відділу.
- У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Відділ завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року.
Головний консультант відділу нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення
Посадові обов’язки:
- Забезпечує правильне застосування в Центрі нормативно-правових актів та інших документів, подає пропозиції щодо вирішення правових питань, пов'язаних з діяльністю Центру.
- Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що відносяться до сфери компетенції Центру.
- Проводить юридичну експертизу проектів актів та інших документів, підготовлених структурними підрозділами Центру, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів або осіб, що їх заміщують. У разі виявлення невідповідності проекту акта чи іншого документа вимогам законодавства подає заінтересованому структурному підрозділу вмотивовані пропозиції щодо приведення його у відповідність із законодавством.
- Бере участь перегляді згідно з його компетенцією актів та інших документів з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
- Інформує начальника Відділу про необхідність вжиття заходів для внесення змін до актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.
- Бере участь в організації роботи, пов'язаної з укладенням договорів (контрактів), у їх підготовці та здійсненні контролю за виконанням, дає правову оцінку проектам таких договорів (контрактів). Проекти договорів (контрактів) погоджуються (візуються) головним консультантом за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів або осіб, що їх заміщують.
- Бере участь у забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Центру в разі невиконання чи неналежного виконання договірних зобов'язань.
- Бере участь в організації претензійної та позовної роботи, проводить аналіз її результатів.
- Здійснює контроль за дотриманням структурними підрозділами встановленого в Центрі порядку пред'явлення і розгляду претензій.
- Сприяє своєчасному вжиттю заходів до усунення порушень, зазначених у документах прокурорського реагування, судових рішеннях, відповідних документах правоохоронних і контролюючих органів.
- Подає начальнику Відділу:
- пропозиції щодо удосконалення правового забезпечення діяльності Центру;
- висновки стосовно правомірності списання матеріальних цінностей, дебіторської заборгованості, непродуктивних витрат та правову оцінку фактам нестач, крадіжок, безгосподарності, випуску недоброякісної продукції, псування майна.
- Розглядає матеріали про відшкодування матеріальної шкоди за рахунок винних осіб, що готуються відповідними структурними підрозділами на основі економіко-правового аналізу даних бухгалтерського обліку і статистичної звітності, інших документів фінансово-господарської діяльності Центру та матеріалів перевірок, проведених правоохоронними і контролюючими органами.
- Сприяє дотриманню законності у реалізації прав трудового колективу Центру під час вирішення виробничих та соціальних питань.
- Разом із заінтересованими структурними підрозділами Центру бере участь у підготовці заходів щодо зміцнення трудової дисципліни, забезпечення охорони праці.
- Надає правову допомогу працівникам Центру, які потребують соціального захисту.
- Забезпечує правильне застосування норм трудового, житлового, пенсійного та іншого законодавства, що стосуються прав і законних інтересів працівників Центру, подає пропозиції начальнику Відділу щодо поновлення порушених прав.
- Веде облік актів законодавства і міжнародних договорів України, забезпечує підтримання їх у контрольному стані та зберігання.
- Збирає інформацію про офіційне оприлюднення актів законодавства в друкованих виданнях.
- Організовує і проводить роботу, спрямовану на підвищення рівня правових знань працівників Центру, роз'яснює практику застосування законодавства, надає консультації з правових питань.
- Надає правову допомогу в процесі створення, освоєння та впровадження науково-технічних розроблень, новітніх технологій, а також у здійсненні заходів щодо поліпшення якості продукції, робіт, послуг.
- У межах компетенції виконує інші обов’язки, що випливають з покладених на Відділ завдань.
Оплата праці:
посадовий оклад згідно штатного розпису,
+надбавка, премії
Обов'язкові вимоги:
Головний консультант повинен мати перший (бакалаврський) або другий (магістерський) рівень вищої юридичної освіти; як правило, стаж роботи не менше 1 року та досвід роботи у сфері юриспруденції.
Підписатися на новини
- Реформа державної служби
- Доброчесність та організаційна культура
- Функціональні обстеження
- Наукові дослідження
- Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
- Запобігання корупції
- Фахівці з питань реформ
- Оцінювання державних службовців та голів МДА
- Впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
- Співробітництво з програмою SIGMA
- Ініціатива ЄС «Східне партнерство»
- Додаткова інформація
- Шлях України до отримання статусу кандидата на членство в ЄС
- Нормативно-правова база
-
Впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Євроінтеграція є головним і незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України, а подальша розбудова та поглиблення взаємовідносин між Україною та ЄС здійснюється на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції.Детальніше
- Twinning
- TAIEX
- CIB
- Міжнародна співпраця
- Європейська інтеграція
- ОЕСР/ SIGMA
- Співпраця з НATO
- Впровадження Угоди про асоціацію України та ЄС
- Східне партнерство
- Фонд Ганса Зайделя
- Безвізовий режим України з ЄС
- Швейцарсько-український освітній проект (DOCCU)
- Міжнародна співпраця
- TWINNING
- Інструмент інституціональної розбудови Twinning
- Форми проєктних пропозицій Twinning
- Моніторинг впровадження інструменту Twinning
- Проєкти Twinning, які реалізуються в Україні
- Додаткова інформація
-
Інструмент інституціональної розбудови Twinning
Twinning (англ. twins — близнюки) — інструмент інституціональної розбудови, у рамках якого відбувається співпраця на рівні державних службовців аналогічних органів державної влади країн-членів ЄС та України. Інструмент Twinning передбачає надання довгострокової допомоги (період підготовки проєкту Twinning в середньому складає 1–1,5 роки, а період реалізації 1–3 роки) з метою впровадження елементів державного управління, необхідних для адаптації національного законодавства до норм та стандартів ЄС.Детальніше
- Модернізація кадрових служб
- Компетентнісний підхід
- Групи аналізу політики
- Гендерна рівність
- Залучення молоді
- Спартакіада (архів)
- Професійне навчання
- Рішельєвські академічні читання
- Служба в органах місцевого самоврядування
- Інструмент інституціональної розбудови TAIEX
- Форми проєктних пропозицій та заявок TAIEX
- Додаткова інформація
-
Інструмент інституціональної розбудови TAIEX
TAIEX – це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією, що надається Європейською Комісією з метою розбудови інституціональної спроможності, наближення та імплементації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу (acquis communautaire), а також його подальшого ефективного застосування.Детальніше
- Вісник державної служби (архів)
- Управління якістю
- Взаємодія з громадськістю
- Інформаційні технології
- Публікації (архів)
- Кращий державний службовець
- 100-річчя державної служби
- Загальна інформація про НАТО
- Річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО
- Посилення інституційної спроможності державних органів щодо співпраці з НАТО
- Професійний розвиток
-
Загальна інформація про НАТО
НАТО (NATO – North Atlantic Treaty Organisation) – Організація Північноатлантичного договору – міжнародна організація, створена 4 квітня 1949 року для колективної оборони країн Західної Європи та Північної Америки згідно з принципами 51 статті Статуту ООН.Детальніше
CAF
Функціональне обстеження
Ґендерна рівність на державній службі
Громадянські компетентності на державній службі
- Експертна думка Час онлювати HR-стратегії: сильний бренд як головний критерій пошуку роботи Всі матеріали
- Експертна думка Наталія Алюшина про роль НАДС в рамках реалізації проекту «Права людини для України» Всі матеріали
- Обговорення НАДС оголошує проведення електронних консультацій щодо проєкту Концепції реформування системи оплати праці державних службовців Всі матеріали