Відбулася робоча зустріч щодо підготовки проекту Twinning для ВССУ

5 грудня 2013 року відбулася робоча зустріч з представником Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ стосовно підготовки проекту Twinning «Посилення спроможності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо наближення національного законодавства до стандартів Європейського Союзу».

Під час зустрічі було обговорено питання щодо внесення змін до бюджету проекту та терміни доопрацювання детального технічного завдання (Twinning Fiche).

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у зустрічі взяла головний консультант сектору координації проектів Twinning Анастасія Терех.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005
№ 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба України є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини