Відбулося засідання Адміністративного офісу програми Twinning

27 лютого 2014 року відбулося робоче засідання Адміністративного офісу програми Twinning (АОП) під головуванням в.о. Голови Нацдержслужби України Юлії Ковалевської.

На розгляд робочого засідання були винесені питання щодо впровадження інструментів Twinning і TAIEX в Україні, зокрема було обговорено стан впровадження проекту Twinning для Нацдержслужби України та погоджено заявки від органів державної влади щодо участі у заходах TAIEX, які будуть надіслані на розгляд Європейської Комісії. Також поінформовано, що з початку року Нацдержслужба України отримала 26 нових заявок TAIEX від державних органів, 17 з яких було надіслано для розгляду європейської сторони.

Учасниками засідання було обговорено питання стосовно робочого візиту європейських експертів з питань міграційної політики до України в рамках програми Всеохоплюючої інституційної розбудови (CIB)

Також розглянуто інформацію щодо підготовки до впровадження Курсу з питань оборони і безпеки для керівного складу органів державної влади України в рамках співпраці із Організацією північноатлантичного договору.

Ще одним пунктом порядку денного засідання було питання щодо підготовки до шостого засідання Робочої групи з питань адміністративної реформи тематичної платформи № 1 «Демократія, належне врядування та стабільність».

У засіданні взяли участь представники Національного агентства України з питань держаної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та Школи вищого корпусу державної служби.

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. Адміністративний офіс програми Twinning (АОП) функціонує при Національному агентстві України з питань державної служби та призначений здійснювати загальну координацію впровадження інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB в Україні.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини