Відбулася робоча поїздка працівників Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу до Вінницької області з метою надання методично-консультативної допомоги з питань вп

  30-31 вересня відбулась робоча поїздка заступника начальника управління - начальника відділу підготовки та правової експертизи  проектів Нацдержслужби України Андрія Заболотного та головного консультанта сектору стратегічного розвитку та інновацій Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Святослава Рубана до Вінницької області.

Метою поїздки є надання методично-консультативної допомоги з питань впровадження законодавства про державну службу відповідно до пункту 200 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

30 серпня у Вінницькому Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ і організацій відбувся семінар з питань впровадження нового законодавства про державну службу.

Під час заходу висвітлено питання сучасного стану адміністративної реформи, розробки профілів професійної компетентності посад державної служби, консультативного та науково-методологічного забезпечення функціонального обстеження органів виконавчої влади та функціонування служб персоналу в умовах впровадження законодавства про державну службу.

У ході семінару виступили Олександр Прокопчук, заступник голови – керівник апарату Вінницької облдержадміністрації, Андрій Заболотний, заступник начальника управління- начальник відділу підготовки та правової експертизи  проектів Нацдержслужби України, та Святослав Рубан, головний консультант сектору стратегічного розвитку та інновацій Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівники апаратів та працівники кадрових служб районних державних адміністрацій.

З метою перевірки ходу проведення функціонального обстеження обласної та районних державних адміністрацій Андрій Заболотний і Святослав Рубан відвідали засідання робочої групи з питань організації проведення функціонального обстеження у Вінницькій області.

Під час засідання було обговорено питання щодо організації роботи та основних проблемних питань по проведенню функціонального обстеження в структурних підрозділах обласної державної адміністрації та районних державних адміністраціях Вінницької області.

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини