Відбулося засідання наглядової ради проекту Twinning для Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

9 вересня 2014 року відбулося засідання наглядової ради проекту Twinning «Гармонізація національного фітосанітарного законодавства України відповідно до європейських норм та стандартів», бенефіціаром якого є Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України (далі – Держветфітослужба України). Проект реалізовується спільно з консорціумом країн-членів ЄС – Федеративною Республікою Німеччина, Французькою Республікою та Латвійською Республікою.

Зазначений проект спрямований на приведення адміністративних, технічних і наукових потужностей Держветфітослужби України відповідно до стандартів ЄС на центральному та регіональному рівнях.

Учасники засідання розглянули стан досягнення обов’язкових результатів та підвели підсумки роботи проекту за останній звітній період. Також, під час наради були обговорені організаційні питання щодо завершення проекту, зокрема проведення конференції з нагоди закриття проекту, підготовка квартального та фінального звітів.

У заході взяли участь заступник керівника проекту від України  Андрій Челомбітко, керівник проекту від країни-члена ЄС Герхард Гюндерман, постійний радник проекту Агріс Бокумс, партнер постійного радника проекту Світлана Скляренко та інші.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла заступник начальника відділу управління ресурсами, діяльністю та розвитком Анастасія Терех.

 

Довідково: З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини