Відбулося тринадцяте засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструменту Twinning в Україні

18 серпня 2015 року в Нацдержслужбі відбулось тринадцяте засідання Робочої групи з питань координації впровадження інструмента Twinning в Україні (далі - засідання Робочої групи). 

Вступним словом засідання Робочої групи відкрив Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко, який зазначив, що реалізація інструменту інституційної розбудови Twinning в Україні – це запорука ефективного започаткування та впровадження європейських реформ у країні, підкреслив зацікавленість органів державної влади у використанні технічної допомоги в рамках  інструменту Twinning, а також у ефективній співпраці з європейськими експертами. Також Костянтин Ващенко відзначив результативну співпрацю європейських експертів, офісу Адміністративної програми Twinning та органів-бенефіціарів.

Водночас, Перший Радник, Керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток» Хуана Мера Кабейо подякувала за плідну співпрацю Нацдержслужби з Представництвом Європейського Союзу в Україні, окреслила майбутні пріоритети щодо відбору пропозицій органів-бенефіціарів на 2016-2017 роки. 

У ході засідання учасниками були розглянуті пропозиції від органів державної влади щодо започаткування нових проектів Twinning, а також обговорено загальний стан впровадження інструмента в Україні. За результатами засідання були відібрані проектні пропозиції, які будуть включені до Робочого плану проектів Twinning.

У засіданні взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінекономрозвитку України, МЗС, Представництва ЄС в Україні та Адміністративного офісу програми Twinning. 

Довідково: 

З 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06.10.2005 № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльності з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба України є національним координатором інструменту інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно відповідних нормативно-правових актів.

 ФОТОГАЛЕРЕЯ

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини