Відбулося розширене засідання Робочої групи з питань підготовки та реалізації проекту Twinning для Мінрегіону

15 березня 2016 року в приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) відбулось засідання Робочої групи з питань підготовки та реалізації проекту Twinning для Мінрегіону «Впровадження системи управління відходами електронного та електричного обладнання (WEEE) в Україні» з метою обговорення деталей подальшої реалізації проекту та ознайомлення зацікавлених сторін з його основними завданнями та цілями.

Проект спрямовано на поступову гармонізацію української системи управління відходами зі стандартами ЄС шляхом запровадження ефективної та довготривалої системи управління побутовими відходами, зокрема у сфері відходів електронного та електричного обладнання та використаних батарейок.

Учасників зустрічі привітали керівник проекту від України, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, який наголосив на важливості впровадження цього проекту для України,  а також керівник проекту від Австрії –  Йоханнес Майер, який коротко розповів про цілі та завдання проекту.

Постійний радник проекту Еліна Велінова Стоянова-Лазарова представила проект Twinning  та коротко розповіла про сам інструмент інституціональної розбудови Twinning та його можливості.

Участь у заході взяли партнер постійного радника проекту Максим Барінов, контактна особа з питань реалізації проекту Twinning Людмила Полтораченко, технічний експерт проекту Twinning від країни-члена ЄС Марія Карстева, інші члени Робочої групи з питань підготовки та реалізації проекту Twinning для Мінрегіону, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, інших органів державної влади, громадських організацій та приватних підприємств.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у заході взяла участь головний консультант сектору координації Twinning відділу управління проектами Олеся Воронюк.

Довідково:

з 2005 року відповідно до Указу Президента України від 06 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning, TAIEX та програми CIB було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини