Відбулось шосте засідання наглядової ради проекту Twinning для Антимонопольного комітету України

24 січня 2018 року в Антимонопольному комітеті України відбулося шосте засідання наглядової ради проекту Twinning «Підтримка інституційної спроможності Антимонопольного комітету України з проведення досліджень ринків та ефективності застосування конкурентного законодавства з метою наближення до стандартів ЄС».

Метою проекту є підвищення прозорості та стабільності політики конкуренції України шляхом наближення національного законодавства до стандартів Європейського Союзу, покращення охорони правопорядку та пропаганди конкуренції, яка базуватиметься на основі тісної співпраці між органами державної влади, що формують державну політику у сфері конкуренції України, та країн-членів ЄС. Реалізація проекту відбувається за підтримки консорціуму Федеративної Республіки Німеччина та Литовської Республіки.

Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв у своїй вступній промові підкреслив важливість здійснених заходів у рамках звітного кварталу. Також наголосив на необхідності внесення змін до Робочого плану, що дасть змогу вирішити ряд завдань, які виникли у ході реалізації проекту. 

Учасників засідання привітав керівник проекту від Федеративної Республіки Німеччина Вольф-Дітер Плессінг, який висловив подяку європейським експертам за плідну співпрацю, а також  підтримку у зміцненні інституціонального потенціалу Антимонопольного комітету України з метою підвищення ефективності правозастосування конкурентного законодавства та здійснення досліджень ринків для сприяння конкуренції у важливих секторах національної економіки. Також було представлено для затвердження протокол п’ятого засідання наглядової ради проекту. Крім того, керівник проекту повідомив про підготовку додатку до контракту, який зараз перебуває на розгляді у Представництві Європейського Союзу в Україні.

Постійний радник проекту Вольфган Якобі представив квартальний звіт проекту, окресливши реалізовані заходи за усіма компонентами проекту та визначивши плани на наступний звітний період.

У заході також взяли участь заступник директора Департаменту конкурентної політики Віктор Талах, керівник проекту від Литовської Республіки а Шарунас Кезераускас, координатор проектів «Конкуренція та економічні питання» Представництва Європейського Союзу в Україні Ірина Губарець та інші заінтересовані сторони.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у заході взяла участь завідувач сектору координації Twinning відділу управління проектами Юлія Федина.

 

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня
2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституціональної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning і TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини