Відбулося четверте засідання наглядової ради проекту Twinning для Верховного Суду України

02 березня 2018 року в приміщенні Верховного Суду України відбулося четверте засідання наглядової ради проекту Twinning «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні», який впроваджується спільно з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва, Міністерством юстиції Латвійської Республіки та Верховним судом Латвійської Республіки.

Метою проекту є посилення незалежності та ефективності судової влади за рахунок впровадження європейських стандартів, а також підвищення інституційної спроможності ВСУ, що дозволить сформувати єдину судову практику при здійсненні правосуддя і сприятиме зміцненню верховенства права в Україні.

Захід відкрив керівник проекту,  Віце-президент Вищого суду землі в м. Кельн Федеративної Республіки Німеччина Крістіан Шмітц-Юстен, який привітав учасників засідання та зауважив на важливості посилення інституційної спроможності Верховного Суду для України.

Постійний радник проекту, суддя Верховного суду Латвії Яутріте Бріеде та молодший керівник проекту Агріс Баталаускіс подякували присутнім за співпрацю та представили четвертий квартальний звіт проекту, визначивши плани на наступний звітний період.

Із вітальними промовами виступили Керівник проекту від України Олег Кривенда, Суддя Верховного Суду України Лариса Рогач, Менеджер сектору юстиції  Представництва ЄС в Україні Андрій Співак та Партнер постійного радника Проекту Twinning, начальник відділу міжнародного співробітництва Верховного Суду України Ліна Губар.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяв головний консультант сектору координації SIGMA та CIB відділу управління проектами Кирило Юрченко.

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 "Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning" НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning і TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини