Відбулося п’яте засідання наглядової ради проекту Twinning для Верховного Суду України

15 червня 2018 року в приміщенні Верховного Суду України відбулося п’яте  засідання наглядової ради проекту Twinning «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду України у сфері захисту прав людини на національному рівні», який впроваджується спільно з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва, Міністерством юстиції Латвійської Республіки та Верховним судом Латвійської Республіки.

Метою проекту є посилення незалежності та ефективності судової влади за рахунок впровадження європейських стандартів, а також підвищення інституційної спроможності ВСУ, що дозволить сформувати єдину судову практику при здійсненні правосуддя і сприятиме зміцненню верховенства права в Україні.

Захід відкрив керівник проекту від України, Суддя Верховного Суду України Олег Кривенда, який привітав учасників засідання та зауважив на важливості посилення інституційної спроможності Верховного Суду України.

Керівник проекту,  Віце-президент Вищого Суду землі в м. Кельн Федеративної Республіки Німеччина Крістіан Шмітц-Юстен у своєму вступному слові відмітив велику кількість успішно проведених заходів в рамках реалізації проекту.

Постійний радник проекту, суддя Верховного Суду Латвії Яутріте Бріеде подякувала присутнім за тісну співпрацю та представила п’ятий квартальний звіт проекту, визначивши плани на наступний звітний період.

Із вітальними промовами виступили Суддя Верховного Суду України Лариса Рогач, Керівник апарату Верховного Суду України Ольга Булка, менеджер сектору юстиції  Представництва ЄС в Україні Андрій Співак та партнер постійного радника проекту Twinning, начальник відділу міжнародного співробітництва Верховного Суду України Ліна Губар.

В рамках засідання наглядової ради проекту відбулось обговорення окремих питань реалізації заходів, передбачених планом заходів проекту Twinning на наступний звітний період.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяв головний консультант сектору координації SIGMA та CIB відділу управління проектами Кирило Юрченко.

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 "Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning" НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституціональної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning і TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини