Відбулося сьоме засідання наглядової ради проекту Twinning для Міністерства інфраструктури України

22 червня 2018 року у приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося сьоме засідання наглядової ради проекту Twinning "Підтримка Міністерства інфраструктури України у створенні умов для впровадження європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні".

Проект впроваджується спільно з Міністерством транспорту Іспанії, Міжнародною та Іберо-американською фундацією для адміністрування та державної політики (FIIAPP), а також Міністерством транспорту і зв`язку Литовської Республіки.

Впровадження проекту передбачає підвищення ефективності державного управління в умовах реформування залізничного транспорту і розвитку конкуренції відповідно до положень законодавства ЄС.

Керівник проекту від Королівства Іспанія Матільде Фернандез Бальбін висловила подяку представникам Міністерства інфраструктури України, ПАТ "Укрзалізниця", Державної служби України з безпеки на транспорті, а також усім присутнім за співпрацю, що є необхідною передумовою успішної імплементації проекту. Також було підкреслено, що впродовж звітного кварталу тривала робота над доопрацюванням законопроекту щодо залізничного транспорту.

Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань підкреслив важливість здійснених заходів у рамках звітного кварталу та подякував експертам за надану підтримку у впровадженні проекту Twinning, що сприятиме зміцненню потенціалу Міністерства інфраструктури України у розробці політики для створення конкурентного ринку залізничного транспорту.

Постійний радник проекту від Королівства Іспанія Хосе Антоніо Саміно Наво представив квартальний звіт проекту, окресливши реалізовані заходи за усіма компонентами та визначивши плани на наступний звітний період. Крім того, було наголошено, що протягом звітного кварталу було проведено п`ять експертних місій, зокрема, семінар для регіональних представництв ПАТ "Укрзалізниця" та дві навчальні поїздки у рамках пасажирських перевезень залізничним транспортом.

Участь у засіданні взяли координатор проектів у сфері транспорту Представництва ЄС в Україні Світлана Дідківська, представники ПАТ "Укрзалізниця", Міністерства інфраструктури України та інші заінтересовані сторони.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла завідувач сектору координації Twinning відділу управління проектами Юлія Федина. 

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 "Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning" НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституціональної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning і TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини