Відбулося восьме засідання Наглядової ради проекту Twinning для Антимонопольного комітету України

01 серпня 2018 року в Антимонопольному комітеті України відбулося восьме засідання Наглядової ради проекту Twinning «Посилення інституційної спроможності Антимонопольного комітету України щодо проведення ринкових досліджень та ефективного застосування конкурентного законодавства відповідно до стандартів ЄС».

Метою проекту є підвищення прозорості та стабільності політики конкуренції України шляхом наближення національного законодавства до стандартів Європейського Союзу, покращення охорони правопорядку та пропаганди конкуренції, яка базуватиметься на основі тісної співпраці між органами державної влади, що формують державну політику у сфері конкуренції України, та країн-членів Європейського Союзу. Реалізація проекту відбувається за підтримки консорціуму Федеративної Республіки Німеччина та Литовської Республіки.

Зі вступними промовами до учасників засідання звернулися Голова Антимонопольного комітету України, керівник проекту Twinning від України Юрій ТЕРЕНТЬЄВ, заступник Генерального директора з питань європейської політики Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини, керівник проекту Twinning від Федеративної Республіки Німеччина Вольф-Дітер ПЛЕССІНГ, а також Голова Ради з питань конкуренції Литовської Республіки, керівник проекту Twinning від Литовської Республіки Шарунас КЕЗЕРАУСКАС, які наголосили на ефективності впровадження проекту та важливості здійснених заходів у рамках адаптації конкурентного законодавства до стандартів Європейського Союзу.

Постійний радник проекту Twinning Вольфган ЯКОБІ спільно з керівниками компонентів проекту Twinning від Антимонопольного комітету України представили восьмий квартальний звіт проекту, визначивши плани на наступний звітний період. Зокрема, було зазначено, що під час звітного періоду було організовано тиждень семінарів (11–15.06.2018), протягом якого короткострокові експерти були залучені до проведення тренінгів та семінарів, передбачених чотирма діяльностями (A1.4, A2.2, A3.2 and A4.3), для більше 120-ти представників Антимонопольного комітету України та його регіональних офісів.

У засіданні також взяли участь представники Антимонопольного комітету України, Представництва Європейського Союзу в Україні та інші заінтересовані сторони.

 

Довідково: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституціональної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning та TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини