Відбулося засідання Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді, присвяченого Дню державної служби

 21 липня 2020 року відбулося засідання Організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді, започаткованого відповідно до наказу НАДС від 10.06.2020 № 97-20 у рамках проведення заходів до Дня державної служби та з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.

Очолила Оргкомітет Конкурсу Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.

Під час засідання було презентовано контент новоствореного вебсайту Конкурсу, де представлено усю необхідну інформацію щодо етапів, умов участі, вимог до конкурсних робіт та партнерів Конкурсу. Директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу детально розповіла про можливості сайту та зручність користування для конкурсантів і пересічних громадян.

Членами Оргкомітету було визначено Конкурсну комісію, до складу якої увійшли представники органів державної влади, громадських і профспілкових організацій, науковці, представники міжнародних програм та проектів міжнародної технічної допомоги. А також окреслено конкурсні номінації, за якими передбачається визначення переможців.

За словами Голови НАДС Наталії Алюшиної, варто запланувати проведення заключного етапу Конкурсу із затвердженням списку переможців і розподілом призових місць у відповідних номінаціях на грудень 2020 року.

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини