Проведено Донорську конференцію

20 листопада 2020 року відбулася Донорська конференція із представниками посольств, проєктів та програм міжнародної технічної допомоги. Головною метою заходу було окреслення ключових напрямів розвитку державної служби, засобів їхньої реалізації та отримання підтримки з боку міжнародних партнерів у реалізації завдань державної служби.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія АЛЮШИНА у вступному слові наголосила, що НАДС високо цінує підтримку партнерів та сподівається на подальшу плідну та ефективну співпрацю задля розвитку професійної, ефективної, стабільної та політично неупередженої державної служби.

У вітальних промовах керівник з операційних питань Секції 1 «Належне врядування та демократизація» Представництва ЄС в Україні Ксав’єр КАМЮ, голова Офісу ООН Жінки в Україні Еріка КВАПІЛОВА, постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна ГЕРЧЕВА, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена ЛИТВИНЕНКО, директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві Даніель ЗАЙБЕРЛІНГ та керівник проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Оксана ГАРНЕЦЬ підкреслили, що подальше співробітництво з НАДС є вкрай важливим, а також наголосили, що спільне бачення цілей та завдань для їх подальшого втілення в життя є одним з ключових моментів успішної співпраці.

Під час першої пленарної сесії конференції Голова НАДС Наталія АЛЮШИНА представила цілі та пріоритети діяльності НАДС, зокрема забезпечення функціонального розвитку служб управління персоналом, методологічна підтримка та поширення кращих практик з управління персоналом, реформа системи оплати праці, створення сучасної цілісної, мобільної та гнучкої системи професійного навчання державних службовців, автоматизація та цифровізація процесів та процедур на державній службі та удосконалення законодавчого забезпечення, тощо. Крім того, працівниками структурних підрозділів НАДС були презентовані пріоритети подальшої співпраці.

У рамках другої пленарної сесії представники міжнародних проєктів та програм презентували напрацювання в рамках співпраці з НАДС протягом 2019-2020 років та окреслили пріоритети подальшого співробітництва.

У заході взяли участь представники міжнародних організацій, проєктів та програм міжнародної технічної допомоги, міжнародні та вітчизняні експерти, представники НАДС, Української школи урядування, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини