Відбулася робоча зустріч національних контактних осіб з питань координації інструменту Twinning «Twinning beyond 2020»

10 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулася робоча зустріч національних контактних осіб з питань координації інструменту Twinning «Twinning beyond 2020».

Захід було організовано Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення, з метою обговорення стану впровадження інструменту інституціональної розбудови Twinning, розгляду способів підвищення ефективності його використання в контексті реалізації реформи державного управління, а також здійснення обміну досвідом між державами-членами Європейського Союзу, країнами-кандидатами на вступ до Європейського Союзу, країнами Європейської політики сусідства та іншими заінтересованими сторонами.

Зі вступним словом до учасників заходу звернулася керівник відділу інституційної розбудови TAIEX і Twinning Генерального директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення Діана Яблонська, яка у своїй промові привітала всіх присутніх, підкреслила важливість використання інструментів інституціональної розбудови Twinning і ТАІЕХ, а також наголосила на необхідності посилення взаємовигідного партнерства між державами-членами Європейського Союзу та країнами-бенефіціарами проектів Twinning з метою підвищення ефективності впровадження та управління проектів Twinning.

Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з основними перевагами, недоліками та викликами, що виникають у процесі реалізації інструменту Twinning.

Крім того, у ході заходу відбулось обговорення актуальних питань використання інструменту Twinning під час карантину та посилених протиепідемічних заходів із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Від Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу участь у заході взяла начальник відділу забезпечення діяльності Адміністративного офісу програми Twinning Єрченко Юлія.

Довідково: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 700 «Про затвердження Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів Twinning» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня   2018 року № 663) НАДС координує впровадження інструменту інституціональної розбудови Європейського Союзу Twinning в Україні. Крім того, НАДС є координатором інструменту інституціональної розбудови TAIEX згідно з відповідними нормативно-правовими актами. З метою належної координації інструментів Twinning та TAIEX було створено Адміністративний офіс програми Twinning в Україні, функції якого виконує Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

 

 

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини